یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ | May 31, 2020
نمایشگاه

حوزه/ سومین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی طلاب جامعه الزهرا(س) به مدت ۱۰ روز از ۴ تا ۱۴ اسفند در نمایشگاه دائمی این مؤسسه علمی حوزوی راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه خانم معلمی رئیس اداره خدمات، رفاه و سلامت جامعه الزهرا(س) در گفتگویی، با اشاره به راه اندازی سومین نمایشگاه اشتغال و کارآفرینی طلاب جامعه الزهرا(س) برای سومین سال پیاپی، عنوان کرد: این نمایشگاه در راستای حمایت از کالای ایرانی و رونق تولید و همچنین حمایت از معیشت طلاب این مجموعه از سوی اداره رفاه و سلامت زیر نظر معاونت اداری مالی جامعه الزهرا علیهاالسلام برپا می‌شود.

رئیس اداره خدمات، رفاه و سلامت جامعه الزهرا(س) با بیان اینکه نمایشگاه به مدت ۱۰ روز برگزار می‌شود، گفت: این نمایشگاه از روز ۴ تا ۱۴ اسفند ساعت ۷:۳۰ تا ۱۳:۳۰ در نمایشگاه دائمی جامعه الزهرا علیهاالسلام فعالیت خواهد کرد.

معلمی با اشاره به فراخوان شرکت در این نمایشگاه، تصریح کرد: پس از فراخوان شرکت در نمایشگاه، ۱۳۰ بانوی طلبه کارآفرین به اداره رفاه و سلامت مراجعه کردند که تا کنون محصولات صد طلبه برای عرضه محصولات و دستاوردها پذیرفته شد.

وی بیان داشت: صنایع دستی، صنایع غذایی، صنایع کشاورزی (گل، گیاه و غیره)، محصولات عفاف و حجاب از جمله محصولات طلاب کارآفرین بود که پس از ارزیابی، مجوز حضور برای این طلاب کارآفرین فراهم می‌شود.

رئیس اداره خدمات، رفاه و سلامت جامعه الزهرا علیهاالسلام یادآور شد: در حاشیه نمایشگاه سه نشست آموزشی با موضوع کسب و کار، خلاقیت در بسته‌بندی و فروش برای کارآفرینان برگزار خواهد شد که جزئیات آنها متعاقبا اعلام می‌شود.

313/32

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =