شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ |۱۰ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 4, 2020
حرم مطهر

حوزه/ برنامه هفتگی آستان مقدس کریمه اهل‌بیت(س) از سوی اداره کل روابط عمومی و تبلیغات حرم مطهر بانوی کرامت اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه  جدول برنامه هفتگی حرم مطهر شامل سخنرانی‌ها، ادعیه و زیارات از تاریخ ۳ تا ۹ اسفندماه ۱۳۹۸ اعلام شد.

براساس این گزارش: مراسم سخنرانی حرم مطهر از شنبه تا جمعه هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجج اسلام والمسلمین حسینی قمی، ماندگاری، فرحزاد، تحریری، نظری منفرد و برادران در شبستان امام خمینی(ره) برپا می‌شود.

برنامه نیایش صبحگاهی حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س) شامل ادعیه و زیارات وارده هر روز بعد از نماز صبح در شبستان امام خمینی(ره) و با حضور خادمان آستان مقدس بانوی کرامت برپا شده و ویژه‌برنامه پیام حرم نیز یک ساعت مانده به اذان ظهر با حضور سخنرانان برگزار می‌شود.

قرائت دعای توسل این هفته حرم مطهر با همکاری هیأت جانباران استان قم روز سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود و پنجشنبه بعد از نماز صبح نیز مراسم زیارت عاشورا با سخنرانی حجت‌الاسلام مؤمنی و قرائت زیارت توسط حاج حسن شالبافان تقدیم زائران و مجاوران آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها خواهد شد.

روز پنجشنبه بعد از نماز مغرب و عشاء دعای کمیل با نوای رضا ایزدی برپا خواهد شد و زیارت جامعه کبیره این هفته حرم مطهر نیز ساعت ۲۱ پنجشنبه توسط حجت‌الاسلام شهیدی قرائت می‌شود.

مراسم دعای ندبه آستان مقدس نیز روز جمعه همزمان با طلوع آفتاب با سخنرانی حجت‌الاسلام حسینی‌قمی و قرائت دعا توسط اسلام میرزایی برپا خواهد شد.

مراسم سالگرد آیت‌الله مؤمن‌قمی، نماینده فقید قم در مجلس خبرگان رهبری نیز پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ بعد از نماز مغرب و عشاء با سخنرانی حجت‌الاسلام نظری‌منفرد و مداحی عباس حیدرزاده در شبستان امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان و زائران جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن‌های ۰۲۵۳۷۱۷۵۳۰۵ و ۰۲۵۳۷۱۷۵۵۶۶ تماس حاصل کنند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =