سه‌شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۹ |۱۳ شعبان ۱۴۴۱ | Apr 7, 2020
پویش ملی

حوزه/ با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تأکید بر در خانه ماندن، کتابخوان همراه پژوهان دفتر تبلیغات اسلامی در قالب پویش ملی #کتاب_خانه به ارائه آثار خود با تخفیفات ۷۰ و ۸۰ درصدی کرده اند.

به گزارش خبرگزاری حوزه با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و تاکید بر در خانه ماندن برای جلوگیری از شیوع ابتلا به این ویروس، یکی از فعالیت ‏های مردم در این ایام می‎تواند کتابخوانی باشد.

کتابخوان همراه پژوهان وابسته به پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی دفتر تبلیغات اسلامی به همراه برخی از صاحبان کسب و کارهای مجازی، پلتفرم‎‏های کتاب الکترونیک و تولیدکنندگان محتوا در این حوزه اعم از «طاقچه»، «فیدیبو»، «کتابراه» و «نوار» در اقدامی پسندیده و خودجوش خدماتی همچون تخفیف خرید کتاب و... به مشتریان خود ارائه کرده‎ است.

برای این منظور معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مصمم شد همگام با این اقدام و در راستای ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، نقشی کوچک در این مسیر ایفا کنند و تسهیلاتی برای خرید کتاب‌های الکترونیکی، صوتی و... به مردم عزیز کشور ارایه نمایند.

در این طرح، ۸۰ درصد تخفیف ویژه آثار کودک و نوجوان و ۷۰ درصد تخفیف ویژه آثار پویش #کتاب_خانه اختصاص داده شده است.

لازم به توضیح است در این طرح، کتابخوان همراه پژوهان به همراه پلتفرم‌های فیدیبو، طاقچه، نوار، کتابراه و با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور دارند.

شایان ذکر است پویش ملی #کتاب_خانه از اول تا ۲۰ فروردین ماه ۱۳۹۹ برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان برای دریافت اپلیکیشن کتابخوان همراه پژوهان می‌توانند به نشانی www.pajoohaan.ir مراجعه کرده و با دریافت کتب موجود،، از مطالب آنها بهره‌مند شوند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =