چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ | May 27, 2020
صلای مودت

حوزه/ بانوان طلبه و دیگر مخاطبان این کانال می‌توانند نظرات و یا مطالب علمی خود را در مورد هر یک از موضوعات و محورهای طرح «صلای مودت» به ادمین کانال ارسال کرده تا پس از بررسی، به اشتراک گذاشته شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه،حجت‌الاسلام حسن برزو با اشاره به فعالیت کانال معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا علیهاالسلام در پیام رسان سروش، عنوان کرد: در این کانال، ویژه برنامه «صلای مودت» به همت اداره کل امور فرهنگی برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا علیهاالسلام با اشاره به اهمیت مباحث خانواده در دین اسلام و جامعه بشری، گفت: از آنجا که یکی از اهداف تشکیل خانواده، تأمین نیازهای معنوی و عاطفی انسان و در ضمنِ آن کسب آرامش روح و روان فرد است، جهت دستیابی به این اهداف باید مقدماتی را فراهم کرد.

حجت‌الاسلام برزو با تأکید بر معرفی خانواده به عنوان کانون تربیت، که صلاح آن موجب نیکبختی و سعادت و فساد آن سبب انحراف و تباهی جامعه‌ی انسانی خواهد بود، گفت: یکی از گام‌های نخست در راه تحکیم بنیان خانواده، شناخت واجتماع بشری است.

وی یادآور شد: در صورت اعمال صحیح این کارکردها در خانواده، اهداف مهم تشکیل آن محقق می‌شود و در راستای تعالی و سعادت جامعه، گام مهمی خواهد بود.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا علیهاالسلام تصریح کرد: در این ویژه برنامه، با استفاده از آیات، روایات و سخنان بزرگان، مطالب در سه محور «تشکیل خانواده»، «تحکیم خانواده» و «آسیب‌ها و عوامل فروپاشی خانواده» ارائه می‌شود.

حجت‌الاسلام برزو گفت: کانال معاونت فرهنگی تبلیغی به نشانی https://sapp.ir/jz_m.f.t در دسترس است و همه بانوان طلبه به همراه خانواده‌های خود می‌توانند از مطالب آن بهره‌مند شوند.

وی بیان داشت: براساس این طرح، در روز های فرد هر هفته محتوای فرهنگی در محورهای ذکر شده، در کانال بارگذاری و پس از پایان مطالب هر محور، مسابقه ای برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی در پایان اظهار داشت: بانوان طلبه و دیگر مخاطبان این کانال می‌توانند نظرات و یا مطالب علمی خود را در مورد هر یک از موضوعات و محورهای طرح «صلای مودت» به ادمین کانال ارسال کرده تا پس از بررسی، به اشتراک گذاشته شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =