چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ | May 27, 2020
کد خبر: 894118
۱۶ فروردین ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۶
کتاب

حوزه/ «هیج چیز مثل همیشه نیست» عنوان تازه‌ترین کتاب انتشارات روایت فتح است که به همت انتشارات روایت فتح روانه بازار نشر شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه کتاب «هیج چیز مثل همیشه نیست» عنوان تازه‌ترین کتاب انتشارات روایت فتح است که به روایت داستانی از زندگی شهید مدافع حرم امیر سیاوشی پرداخته است. این کتاب که این روزها روانه بازار کتاب شده، به قلم الهه آخرتی منتشر شده است.

امیر سیاوشی قهرمانی است که ادای قهرمان‌ها را در نمی‌آورد. هر آنچه از او سر می‌زند برگرفته از باورها، منش و کشش‌های قلبی خود اوست که با در کنار هم قرار گرفتنشان، خواه ناخواه تصویری از یک قهرمان همه فن حریف در ذهن‌ها تصویر می‌شود که هم به شدت ایرانی است و هم به شدت مسلمان.

امیر، جوانی امروزی با تمام خصوصیاتی است که از یک انسان واقعی سراغ داریم و در عین خال از یک قهرمان سر می‌زند. آن‌هم قهرمانی که پا به پای قهرمانی هایش پهلوان است. در جای خود اهل رفاقت است و سنگ تمام گذاشتن برای رفیق و آنجا که باید، مردی که رمز و راز دلبری از همسرش را به خوبی می‌داند. وقت شوخی هم بلد است چطور دیگران را از خنده روده بر کند و البته گاهی با زیاده روی حرص دیگران را درآورد. در موسم عزا، علمداری است که برای هیئتش تمام قد می‌ایستد و به وقتش میاندار یکه تاز معرکه دفاع از حرم می‌شود.

یادآور می‌شود؛ شهید مدافع حرم، امیر سیاوشی متولد سال ۱۳۶۷ بود و در آذر ۱۳۹۴ همزمان با شهادت امام حسن عسگری(ع) در حلب سوریه به شهادت رسید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =