چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ | May 27, 2020
محمد یاراحمدی

حوزه/ محمد یاراحمدی از شاغلان بیمارستان امام خمینی(ره) سقز در حوزه مبارزه با ویروس کرونا در خط مقدم قرار داشت که به فیض شهادت نائل شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در استان کردستان، محمد یاراحمدی از شاغلان بیمارستان امام خمینی(ره) سقز در حوزه مبارزه با ویروس کرونا در خط مقدم قرار داشت و به صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کرد که پس از ابتلا به ویروس کرونا به شهدای مدافع سلامت پیوست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان در گفت‌وگو با خبرنگاران، «محمد یاراحمدی» را همکاری فرهیخته و جوان با آتیه و متعهد و فداکار خواند و اظهار داشت: این شهید گرانقدر در بیمارستان امام خمینی(ره) سقز شاغل بود که ساعت 1:15 بامداد امروز به علت نارسایی شدید تنفسی ناشی از بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست.

فرزین رضاعی افزود: عروج همکار عزیز و گرانقدرمان، شهید محمد یاراحمدی که در جبهه نبرد بی‌امان با کروناویروس تا آخرین نفس ایستاد و جنگید، برای ما دانشگاهیان علوم پزشکی کردستان بسیار سخت و جانکاه است اما این واقعه به همه ما آموخت که کسانی که عهد خود را با خدایشان محکم بسته‌اند در راه نجات جان بیماران از هیچ کوششی فروگذار نکرده و همواره آماده جانفشانی هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان کردستان گفت: یاد و خاطره تلاش‌های صادقانه و شبانه‌روزی همکار عزیزمان «شهید محمد یاراحمدی» در کنار سایر مدافعان سلامت استان، مخصوصاً در نجات جان بیماران کرونایی، همواره در یادها باقی خواهد ماند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =