شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹ | Dec 5, 2020
سروستانی

حوزه/ مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در بازدید از رزمایش اتحادیه مؤسسات و تشکل های فرهنگی قرآن و عترت استان بوشهر از اهدای ۲۳۰ بسته حمایتی به فعالان قرآنی در قالب رزمایش مواسات خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالرضا سروستانی صبح امروز در حاشیه بازدید از رزمایش اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان بوشهر از اهدای ۲۳۰ بسته حمایتی به فعالان قرآنی آسیب دیده از کرونا در قالب رزمایش مواسات خبر داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های ارزشمند اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان در تهیه و اهدای این بسته‌های حمایتی، اظهار داشت: فعالان قرآنی، مؤسسات و مراکز قرآنی که در جریان شیوع بیماری کرونا و پیدایش شرایط جدید دچار مشکلات شده‌اند نیازمند حمایت هستند و این اقدام ارزشمند اتحادیه قرآنی استان قابل تقدیر است.

حجت‌الاسلام سروستانی با بیان اینکه  با اجرای طرح کمک مؤمنانه قطعا به بسیاری از خانواده‌های نیازمند کمک می شود، اضافه کرد: ریشه‌کنی فقر از جامعه و رسیدن به کمال از برکات مواسات و کمک مؤمنانه در جامعه اسلامی است.

در ابتدای این مراسم ابراهیم مرادی، مدیرعامل اتحادیه مؤسسات و تشکل‌های فرهنگی قرآن و عترت استان بوشهر به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در رزمایش مواسات، همدلی و کمک‌های مؤمنانه در سطح استان پرداخت.

انتهای پیام/

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 11 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8