جمعه ۲ مهر ۱۴۰۰ |۱۶ صفر ۱۴۴۳ | Sep 24, 2021
اکرم خزاعی

حوزه/ معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان، از برگزاری فعالیت های پژوهشی به صورت مجازی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، در پی شیوع ویروس کووید ۱۹ و تعطیلی مدارس علمیه، معاونت پژوهش مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) در راستای استفاده بهینه از فرصت به وجود آمده اقدام به برگزاری فعالیت های پژوهشی خود در فضای مجازی کرد.

اکرم خزاعی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه از تشکیل گروه هسته پژوهشی با حضور ۶۰ نفر از فارغ التحصیلان خبر داد و گفت: هدف از تشکیل این گروه ارتباط فارغ التحصیلان با مدرسه می باشد و همچنان در وضعیت کنونی این فعالیت پژوهشی تداوم دارد.

معاون پژوهش مدرسه علمیه حضرت رقیه(س) برازجان در ادامه با اشاره به تشکیل گروه پژوهشی مختص اساتید و عضویت آنان در گروه مقاله نویسی مدیریت استان که با رویکرد قرآنی در حال برگزاری است، افزود: آشنایی اساتید مدرسه با برنامه مهارت پژوهشگری و ارتقای توان مهارت پژوهشی از مهم‌ترین اهداف معاونت پژوهش مدرسه است.

خزاعی با اشاره به دیگر فعالیت های پژوهشی در فضای مجازی، گفت: ثبت آثار جشنواره علامه حلی(ره) در سامانه فراخوان، برگزاری نشست های علمی، پاسخ به شبهات در گروه های مجازی، برنامه مهارت آموزی پژوهشگری که شامل طرح نامه ریزی،منبع یابی، مقاله پایانی، نرم افزار و … است، نیز در حال انجام است.

سرپرست گروه هم اندیشی معاونان پژوهشی منطقه ۲ استان بوشهر افزود: هدف از تشکیل گروه هم اندیشی تعامل هر چه بیشتر و تبادل اطلاعات و پیشنهادات پژوهشی جهت پیشبرد اهداف در این زمینه است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8