دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 17, 2021
روز قدس

حوزه/ سپاه انصارالحسین(ع) همدان طی بیانیه‌ای اعلام کرد که داغ شهدای مدافع سلامت و فقدان فرمانده سپاه قدس با دعای ظهور منجی عالم و شعار «مرگ بر اسرائیل» در سنگر مجازی و منازل التیام می‌گیرد.

به گزرش خبرنگار خبرگزاری حوزه در همدان، سپاه انصارالحسین(ع) همدان طی بیانیه‌ای مردم استان همدان را دعوت به اعلام انزجار از رژیم اسرائیل در سنگر مجازی و منازل کرد.

متن بیانیه به این شرح است:

بسم الله القاسم الجبارین

۴۰ سال است که ندای «القدس لنا» به فرمان معمار کبیر انقلاب، در آخرین جمعه رمضان المبارک در میهن عزیزمان و سایر کشورهای مسلمان طنین انداز شده و در شمار آئین های عبادی  سیاسی آنان درج می‌گردد. مردان مقاومت امروز یقین دارند صهیونیست ها جایی در آینده منطقه نخواهند داشت و تمامی سرزمین فلسطین متعلق به فلسطینی هاست و بی تردید مقاومت به موجودیت رژیم جعلی اسرائیل خاتمه خواهد داد.

مجاهدان سپاه انصار الحسین(ع) معتقدند که به یاری خدای سبحان به زودی در قدس نماز می خوانیم و این اعتقاد نشأت گرفته از تعهد انقلابی مردم شهید پرور همدان است که هر ساله صیام و قیام را عجین نموده و در این عرصه عظیم حماسه آفرین بودند.

امسال در جهان اسلام روز قدس در حالی اجلال می شود که قلوب شیفتگان قدس آکنده از تألم هایی از جمله شیوع ویروس منحوس کرونا توأم با داغ شهدای مدافع سلامت و فقدان فرمانده سپاه قدس است که با دعای سلامتی و ظهور منجی عالم و نوای مرگ بر اسرائیل در سنگر مجازی و منازل التیام می‌گیرد.

 در شرایطی روز قدس زیباتر می نمایاند که با روز مقاومت و ایثار گره خورده و عطر شهید جهان آرا تکثر می یابد و همه ی شهدای مقاومت را بر سر سفره عید فطر می نشاند و به فرموده ولی امر مسلمین نوید بخش نابودی اسرائیل  خواهد شد و باز ندای سردار سپاه قدس طنین انداز می گردد که: «همه دعوای غرب با عالم اسلام بر سر مسجد الاقصی و همه توطئه های حول عالم اسلامی هم بر سر همین مسجد است».

پس همه با هم روز جمعه  دوم خرداد و ۲۸ ماه مبارک رمضان در حمایت از فلسطین و قدس شریف در هر سنگری که هستیم پیام همدلی  و نوید بخش نابودی آمریکا و اسرائیل کودک کش را به سمع و بصر عالم می رسانیم و اهالی رسانه در انعکاس  این اتحاد دریغ نخواهند کرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 1 =

نظرات

 • محمد IR ۱۴:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۱
  0 0
  مرگ براسراییل
 • اسدعرفانی IR ۱۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
  0 0
  مرگ بر اسرائیل
 • نابودگر اسرائیل IR ۱۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۲
  0 0
  یه روزی توی قدس نماز جماعت میخونیم.مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکای جنایتکار.خاک بر سر نتانیاهو ترامپ
 • IR ۱۰:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
  0 0
  مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل
 • IR ۱۴:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۳/۰۳
  0 0
  الموت لإسرائیل و مناشئه
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8