چهارشنبه ۷ آبان ۱۳۹۹ | Oct 28, 2020
سید ضیاء الدین آقاجانپور، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع

حوزه/ رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پیامی انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس جدید مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، حجت‌ الاسلام سید ضیاء الدین آقاجانپور، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پیامی انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس جدید مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام حجت‌ الاسلام آقاجانپور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

برادر گرامی جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

با سلام و تحیت انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی که با رای اکثریت قاطع نمایندگان ملت انجام پذیرفت را تبریک و تهنیت می گویم.

این مسئولیت و امانت بسیار مهمی است که بر دوش شما نهاده شده است. مسئولیت و امانتی که حضرتعالی و نمایندگان محترم  مجلس شورای اسلامی در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد کرده اید که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و جمهوری اسلامی باشید و در انجام وظائف وکالت، امانت و تقوا را رعایت نمایید.

انتظار همگان بر آن است که حضرتعالی با تجربیات ارزنده ای که از دوران دفاع مقدس و مدیریت های اجتماعی دارید بتوانید با رویکرد جهادی و انقلابی نسبت به ساماندهی امور کشور، بویژه در حوزه فرهنگ و اقتصاد، رفع دغدغه های اقتصادی مردم، و رسیدگی به معیشت طبقه ضعیف بعنوان مهمترین ضرورت کشور گام های جدی در حوزه قانونگذاری بردارید. این جانب برای موفقیت جنابعالی و همکارانتان  در این سنگر مهم خدمتی و در ادای این امانت دعا می نمایم.

سید ضیاء الدین آقاجانپور

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8