شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ | Oct 24, 2020
روز خبرنگار

حوزه/ حجت الاسلا محمودی زاده گفت: شخصیت و سیرۀ رفتاری شهید خبرنگار عبدالرسول مصطفایی باید به عنوان الگو و سَبکِ زندگی شخصی و اجتماعی به جامعه خبری استان و کشور معرفی شود.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از شیراز، حجت الاسلام محمودی زاده، پیش از ظهر امروز بمناسبت روز خبرنگار به همراه معاون روابط عمومی و تبلیغات این سپاه با مادر خبرنگار شهید عبدالرسول مصطفایی دیدار کرد.

حجت الاسلام محمودی زاده در این دیدار با تبریک فرارسیدن دهه ولایت و اعیاد خجسته قربان و غدیر، اضافه کرد: شهدا شاخص و نمونۀ بصیرت و ولایتمداری هستند و بدون شک تاثیرگذارترین افراد در تربیت و شکل گیری شخصیت شهدا مادران و پدران شهدا بوده اند.

وی با گرامیداشت یاد خبرنگار شهید عبدالرسول مصطفایی، گفت: شخصیت و سیرۀ رفتاری این شهید بزرگوار باید به عنوان الگو و سَبکِ زندگی شخصی و اجتماعی به جامعه خبری استان و کشور معرفی شود.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه فجر با بیان اینکه شاخصه های رسانه در تراز انقلاب اسلامی برای اصحاب رسانه تبیین شود، گفت: امروز یکی از حوزه های مورد توجه دشمنان انقلاب اسلامی موضوع جنگ رسانه ای است و در این عرصه فعالان فرهنگی، اصحاب رسانه و خبرنگاران انقلابی نقش اصلی را در دفاع از انقلاب اسلامی بر عهده داشته و در حقیقت مقابله با هجمه رسانه ای دشمنان انقلاب اسلامی رسالت مهم خبرنگاران انقلابی است.

سرهنگ پاسدار جلال یارمحمدی نیز در این دیدار با بیان اینکه نباید بگذاریم یاد و خاطره شهدا در جامعه کمرنگ شود، گفت: دیدار مستمر با خانواده های شهدا و ایثارگران و پیگیری امور خانواده های شهدا وظیفه مهم همه مسئولان است و نباید در این زمینه کم کاری شود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8