چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ | Dec 2, 2020
تصاویر/ آیین افتتاحیه ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر

حوزه/مسئول سازمان بسیج رسانه استان قم گفت: خبرنگاران استان امسال نیز همچون سنوات گذشته، تولیدات خوبی در بخش شهدای استان داشته‌اند و بخشی از تولیدات ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم به شهدا اختصاص خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری حوزه، مهدی تاجیک امروز در آیین آغاز به کار ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم در شبستان حرم مطهر کریمه اهل‌بیت(س)، اظهار داشت: جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم چندین سال پیاپی است که در سطح استان برگزار می‌شود و برگزیدگان این جشنواره  بعد از مرحله  استانی به مرحله کشوری معرفی می‌شوند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قم با بیان اینکه در ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم سعی شده به مسائل و موضوعات بومی استان پرداخته شود، افزود: جا دارد از مشارکت‌کنندگان این جشنواره به‌ویژه دبیر ستاد کنگره شهدای استان قم، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم، مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری، رئیس سازمان صمت و مدیرکل صداوسیمای مرکز استان قم قدردانی ویژه‌ای داشته باشم.

وی بیان کرد: به دبیر ستاد کنگره شهدای استان قم این قول را داده‌ایم که خبرنگاران استان امسال نیز همچون سنوات گذشته، تولیدات خوبی در بخش شهدای استان داشته باشند و بخشی از تولیدات ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم به شهدا اختصاص داشته باشد.

تاجیک ضمن قدردانی از زحمات تمامی نهادها و ارگان‌های درگیر در برگزاری ششمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان قم گفت: این بزرگواران هم در شورای سیاست‌گذاری و هم در روند برگزاری جشنواره از ما حمایت کرده و از هیچ کوششی در راستای برگزاری هر چه‌بهتر جشنواره دریغ نمی‌کنند.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قم ابراز کرد: از اصحاب رسانه می‌خواهیم که جشنواره بسیج رسانه را جشنواره خود بدانند و با ارسال آثار خود، مشارکت حداکثری در این جشنواره داشته باشند چراکه معتقدیم بسیج بدون حضور اقشار مختلف ازجمله اصحاب رسانه معنایی نخواهد داشت و همین حضور سبب پررنگ‌تر شدن و اعتبار جشنواره ششم خواهد شد.

وی عنوان کرد:در جشنواره ششم علاوه بر اینکه اهداف قبلی همچون شناسایی نخبگان رسانه‌ای  و افرادی که در حوزه پوشش خبری و تولید محتوا مشارکت داشتند دنبال می‌شود، هدف اصلی تشویق و ترغیب این عزیزان در جهت پرداختن به موضوعات مرتبط با انقلاب اسلامی و دغدغه‌های مردمی نیز هست.

 تاجیک خاطرنشان کرد: همچنین رویکرد متفاوت امسال این است که علاوه بر مشارکت حداکثری اصحاب رسانه در جشنواره، کیفی سازی در اثرات تولیدشده نیز اتفاق بیفتد و این مهم را به‌عنوان یک برنامه جنبی در دو ماهی که دوره فراخوان ارسال اثر هست در دستور کار قرار خواهیم داد.

مسئول سازمان بسیج رسانه استان قم در پایان خاطرنشان کرد: معتقدیم استان قم و اصحاب رسانه این ظرفیت و قابلیت را دارند که الگوی کشور بوده و سرمنشأ خیرات و برکاتی برای جامعه باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8