چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ | Dec 2, 2020
مجمع فعالان فرق ادیان اقوام و مذاهب

حوزه/ مجمع فعالان فرق ادیان اقوام و مذاهب (مفام) به مناسبت ایام وحدت اینفوگرافی منظومه صحبت های امام خامنه ای دام عزه العالی را در موضوع وحدت منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، مجمع فعالان فرق ادیان اقوام و مذاهب (مفام) به مناسبت ایام وحدت اینفوگرافی منظومه صحبت های امام خامنه ای دام عزه العالی را در موضوع وحدت منتشر کرد.

حجت الاسلام علی گودرزی، دبیر مجمع مفام گفت: این  اینفوگرافی حاوی سرفصل هایی از قبیل اهمیت وحدت، تعریف وحدت، موانع وحدت، مراتب وحدت، ثمرات وحدت، عوامل تفرقه ساز، آثار تفرقه و راهکارهای وحدت از نگاه امام خامنه ای دام عزه العالی می باشد.

وی ادامه داد: چاپ و انتشار این اینفو با نام و لوگوی مجموعه های دیگر بلامانع است.

مدیر مؤسسه فرق و ادیان از چاپ کتابچه آیین اتحاد در آن مجمع گفت و ادامه داد: به زودی فایل کتابچه برای استفاده عموم طلاب و فضلا در اختیار خبرگزاری های حوزوی قرار خواهد گرفت.

آیین اتحاد به مجموعه ای کاربردی از صحبت ها و سخنرانی های معظم له در باب وحدت اسلامی می پردازد.

لازم به ذکر است مجمع فعالان فرق، ادیان، اقوام و مذاهب (مفام) متشکل از اساتید و فعالان طراز اول کشور، مجموعه ها و مؤسسات فعال در حوزه های مرتبط با فرق، ادیان، اقوام و مذاهب است که برنامه ریزی های مختلفی برای استفاده از ظرفیت اقوام ایرانی و مذاهب اسلامی، نگاه تقریب و همبستگی دارد و در مقابلِ اندیشه های انحرافی اقدام به برنامه ریزی و پاسخگویی و اجرای برنامه های علمی - فرهنگی در سطح ملی و بین المللی می نماید.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =

نظرات

 • اونفوگراف IR ۱۹:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۳
  0 1
  شما کلا مرزهای اینفوگراف رو محو کردید
  • فقیهی IR ۱۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۴
   0 0
   شما هم ندیده، معلوم نیست از کجا قضاوت نمودید
 • فقیهی IR ۱۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۴
  0 0
  عالی بود و قابل استفاده
 • فقیهی IR ۱۸:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۴
  0 0
  اصلش خوبه ولی خود اینفوگراف رو چرا نیست
 • حسین IR ۰۶:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۵
  0 0
  مفام دیگه چیه؟!
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8