چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹ | Dec 2, 2020
سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور

حوزه/ سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق کشور گفت: در صورت تقویت بنیه علمی حوزه های علمیه می توان با تهاجم فکری فرقه ها که در فضای مجازی توسط استکبار شروع شده است، مقابله کرد.

به گزارش خبرگزاری ‌حوزه،، حجت الاسلام میرخانی در مراسم افتتاح کارگاه آموزشی «نحوه تعامل و مناظره با اهل سنت»، وحدت را رمز موفقیت مسلمین در جهان دانست و اظهار داشت: باید همه با هم یکپارچه باشیم تا بتوانیم اسلام ناب محمدی را در تمامی دنیا گسترش دهیم.

وی با بیان اینکه حوزه های علمیه منبع معنویت هستند، گفت: علما در راه جهاد برای خدا همواره ثابت قدم بوده اند و مردم نیز تا پای جان پشت سر آنان لبیک گفته اند.

سرپرست دفتر تبلیغات اسلامی شعبه جنوب شرق تصریح کرد: یادگیری و آموزش توأمان با تحقیق و پژوهش می تواند مهارت طلاب را در آموختن عمیق علم و دانش تحکیم بخشد و او را با روش های ایده پردازی و نظریه پردازی همراه با قلم رسا تقویت کند.

وی افزود: ایجاد بسترهای لازم حمایتی، تشویق و ترغیب در زمینه ارائه تحقیق و پژوهش توسط طلاب، موجب تقویت بنیه های علمی و عملی شده و در نهایت، پرورش پژوهشگران نخبه و موفق را در حوزه های علمیه افزایش می دهد.

حجت الاسلام میرخانی در پایان به گزارش کلی عملکرد فعالیت های آموزشی این شعبه در سطح منطقه جنوب شرق پرداخت و گزارشی از عملکرد آموزشی را تبیین نمود.

این کارگاه با ارائه حجت الاسلام توحیدی از اساتید نخبه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ویژه طلاب و روحانیون شهر زاهدان برگزار شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8