یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ | Feb 28, 2021
امام جمعه قزوین

حوزه/ رئیس شورای حوزه علمیه قزوین گفت: خدمات صادقانه نیروی انتظامی بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه مردم از خدمات ارزشمند نیروی انتظامی آگاهی دارند و قدردان این خدمات هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در قزوین، حجت الاسلام والمسلمین عبدالکریم عابدینی ظهر امروز در مراسم معارفه فرمانده جدید نیروی انتظامی استان قزوین با اشاره به شهادت دانشمند برجسته کشورمان شهید فخری‌زاده، ضمن محکوم کردن چنین اقداماتی، اظهار کرد: برای آن شهید گرانقدر در پیشگاه خدای متعال علو درجات را مسألت داریم و می دانیم این اقدمات جز آنکه بر عزت و اقتدار اسلام و مسلمین بیفزاید، منفعتی برای دشمن نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه عزت و اقتدار امروز ما مرهون خون شهدای گرانقدری است که خدای متعال به دست آنها به ما عزت و آبرو بخشیده است،  بیان کرد: همه کارها را خدا انجام می‌دهد و همانطور که می‌گوییم به یاری خدا کرونا را شکست می‌دهیم، در این عرصه نیز از خدا می‌خواهیم کاری کند تا فرصت انتقام را از دست ندهیم.

رئیس شورای حوزه علمیه قزوین با یادآوری حمله نظامی ایران به پایگاه عین‌الاسد خاطرنشان کرد: هر چه جدی‌تر از دشمنان خدا انتقام بگیریم، خدای متعال بیشتر ما را تشویق می‌کند و امروز نیز فرصت انتقام را نباید از دست بدهیم و باید مجری خشم خدای متعال علیه دشمنان الهی باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین در ادامه با تقدیر از خدمات صادقانه نیروی انتظامی، بیان کرد: خدمات صادقانه نیروی انتظامی بر هیچ کسی پوشیده نیست و همه مردم از خدمات ارزشمند نیروی انتظامی آگاهی دارند و قدردان این خدمات هستند.

وی ادامه داد: حضور جدی و به جای نیروی انتظامی استان قزوین، امنیت بسیار خوبی را در این استان فراهم آورده است و الحمدالله در بحران‌ها و چالش‌ها این حضور بسیار پرنگ‌تر و تأثیرگذارتر است.

حجت الاسلام والمسلمین عابدینی تصریح کرد: نیروی انتظامی مائده معنوی خدا در سفره مردم است و به برکت این نعمت ارزشمند، امنیت را به خوبی در جامعه احساس می‌کنیم. امنیت از آب و نان مهمتر است و در قرآن نیز امنیت مهمترین موضوع در تشکیل جوامع معرفی شده است.

امام جمعه قزوین یادآور شد: قزوین از گذشته از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و امروز نیز همان سرمایه معنوی، فرهنگی و هویت دینی، ایمانی و اسلامی مردم ذخیره‌ای برای عزیزان عرصه امنیت و عدالت محسوب می‌شود.

وی در پایان از خدمات سردار مهدی حاجیان فرمانده سابق انتظامی استان قزوین قدردانی کرد و به سردار علی ابراهیمی فرمانده جدید انتظامی استان قزوین تبریک گفت.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8