شنبه ۲۷ دی ۱۳۹۹ | Jan 16, 2021
دفتر

حوزه/ معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از توافق نامه همکاری «اعزام مبلّغان تخصصی طرح چهره به چهره» بین دفتر تبلیغات اسلامی استان اصفهان و ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری«حوزه» از اصفهان، به نقل از روابط عمومی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، حجت الاسلام حامد اهتمام، معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان از توافق نامه همکاری «اعزام مبلّغان تخصصی طرح چهره به چهره» بین دفتر تبلیغات اسلامی و ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان اصفهان خبر داد و اظهار داشت: این طرح با عنوان تبلیغ تخصصی چهره به چهره در ایستگاه های ثابت پاسخگویی و مشاوره مذهبی اجرا خواهد شد.

وی با بیان این که این طرح به مدت ۵ ماه و از آبان ماه سال جاری آغاز شده است، گفت: در این طرح کانون فرهنگی تربیتی ندای فطرت نماینده ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان و گروه تبلیغی خانواده برتر از گروه های تخصصی دفتر تبلیغات همکاری و مدیریت میدانی فعالیت را بر عهده خواهند داشت.

معاون فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان افزود: پرسش های طرح شده توسط مراجعین نسبت به فراوانی، تجمیع شده به نمایندگی مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی نمایندگی اصفهان به منظور وحدت رویه در پاسخ ارجاع داده می شود.

وی گفت: مبلغان تخصصی شرکت کننده در این طرح با رعایت پروتکل های بهداشتی فعالیت میدانی خود را آغاز کرده و محصول تخصصی تبلیغی رسانه‌ای خود را برای استفاده عموم در صفحه و کانال های تعریف شده در فضای مجازی بازنشر پیدا می کند.

حجت الاسلام اهتمام در پایان گفت: دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان، تأمین، معرفی، حمایت و نظارت از مبلغان تخصصی، برگزاری جلسات هم اندیشی و آموزش لازم در راستای تحقق بهتر طرح را به عهده گرفته است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8