یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ | Mar 7, 2021
خجسته پور

حوزه/ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بابیان اینکه استکبار به دنبال شیوه‌های جدید برای انحراف جوانان است، گفت: این مهم می‌طلبد تا روش‌های تبلیغ دین نیز به‌روز شوند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از سمنان، حبیب‌الله خجسته پور، امروز در جلسه ای با رئیس سازمان تبلیغات اسلامی به میزبانی دفتر نماینده ولی‌فقیه در استان سمنان، ضمن بیان اینکه قطعاً امروز استکبار جهانی شیوه‌های جدیدی را برای مقابله با آموزه‌های دینی در پیش‌گرفته است، ابراز داشت: ازآنجاکه این روش‌ها جدید و نوین هستند لذا ما نیز باید از روش‌های جدیدتر استفاده کرد تا جوانان به راه درست جذب شوند.

وی بابیان اینکه دشمن تمام سعی و ابراز خود را به کار گرفته تا جوانان را از دین روی برگردان کرده و آن‌ها را به انحراف بکشاند، افزود: این مهم می‌طلبد تا روش‌های قدیمی کنار گذاشته‌شده و تبلیغ دین با نیاز جامعه و ابزارهای نوین و بهره‌گیری از تکنولوژی به‌روز شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان بابیان اینکه بعد از انقلاب، سازمانی به نام تبلیغات اسلامی تأسیس شد تا کار تبلیغ دین را انجام دهد، ابراز داشت: خوشبختانه این سازمان در کل کشور و استان سمنان توانست در این مسیر قدم‌های مبارکی را بردارد.

خجسته پور بابیان اینکه نمونه عملی تبلیغ و کسی که رفتار و سلوکش برای همه درس قلمداد می‌شود آیت‌الله شاهچراغی است، تصریح کرد: همه استان از وجود ایشان بهره‌مند هستند چراکه مهم‌ترین راه شیوه تبلیغ دین یعنی به‌صورت عملی آن را به همه ما نشان دادند.

وی بابیان اینکه شاهد همراهی خوب سازمان تبلیغات اسلامی با تیم مدیریتی استان سمنان بوده‌ایم، افزود: امیدواریم همراهی بین مجموعه مدیریتی استان در دوره جدید بهتر و مستحکم‌تر از ادوار گذشته برقرار باشد.

بر پایه این گزارش، در این نشست از حجت‌الاسلام علی شکری تقدیر و حجت‌الاسلام عباس عبدالهی به‌عنوان مدیرکل جدید سازمان تبلیغات اسلامی استان سمنان معارفه شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8