جمعه ۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | Apr 23, 2021
آیت الله جوادی آملی و علی عسگری

حوزه/ حضرت آیت‌الله جوادی آملی گفتند: ادب جزئی از اخلاق بین‌المللی اسلام است و زیبنده است که رسانه ملی مردم را به وحدت و احترام نسبت به یکدیگر دعوت کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله جوادی آملی امروز در دیدار رئیس و معاونین رسانه ملی که در قم برگزار شد، گفتند: رسانه ملی باید ناشر علومی‌ باشد که از حوزه‌ها و دانشگاه‌ها خارج می‌شود.

ایشان با اشاره به اینکه رسانه ملی باید با روش‌های علمی و هنری، ادب اسلامی را در جامعه ترویج کند، افزودند: باید به وزن علمی رسانه افزوده شود، چرا که مردم بیشتر وقت خود را با رسانه می‌گذرانند.

این مرجع تقلید با انتقاد از حجم بالای پخش  تبلیغات بازرگانی تصریح کردند: البته بودجه مهم است و باید بودجه مورد نیاز رسانه ملی تأمین شود، اما اینکه دائم از آنتن، غذا و کفش و ...تبلیغ کنیم درست نیست و به جایگاه رسانه لطمه می‌زند.

حضرت آیت الله جوادی آملی بر استفاده از جوانان در جامعه نیز تاکید کردند و گفتند: جوانان باید زیر نظر افراد باتجربه امور را پیش ببرند تا به بهترین شکل کارها به سرانجام برسد.

معظم له افزودند: باید با عمق بخشیدن به تحقیقات برنامه‌ای، به مخاطبان رادیو و تلویزیون خوراک مناسب و قوی فکری ارائه کرد.

همچنین عبدالعلی علی عسکری، رئیس رسانه ملی نیز در این دیدار با ارائه گزارشی از عملکرد صداوسیما، بر نقش‌آفرینی صداوسیما در مقاطع حساس و مناسبتی تأکید و آمادگی رسانه ملی را برای تبیین رسانه ای تفسیر قرآن کریم آیت‌الله جوادی آملی اعلام کرد.

رئیس رسانه ملّی همچنین از حضرت آیت‌الله جوادی آملی درخواست کرد تا در خصوص برنامه‌سازی مناسب با رویکرد تبیین قیامت به سازمان صدا و سیما راهنمایی ارائه کنند.

انتهای پیام   ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8