پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 13, 2021
معارفه رئیس مرکز خدمات حوزه های علمیه

حوزه/ مراسم معارفه حجت الاسلام والمسلمین میر محمدی رئیس جدید مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و تکریم حجت الاسلام والمسلمین سید حسن ربانی رئیس سابق این مرکز، صبح امروز در قم برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، مراسم معارفه حجت الاسلام و المسلمین سید جمال الدین میرمحمدی رئیس مرکز خدمات و تکریم حجت الاسلام و المسلمین سید حسن ربانی رئیس سابق این مرکز صبح امروز در قم برگزار شد.

در این مراسم حکم انتصاب و معرفی رئیس جدید و اعضای هیئت مدیره مرکز خدمات حوزه‌های علمیه توسط حجت الاسلام و المسلمین محمدی عراقی رئیس دفتر مقام معظم رهبری در قم  قرائت شد.

متن این حکم به شرح زیر است:

در پی اتمام دوره مسئولیت هیئت مدیره محترم مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و با تأیید مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، حضرات حجج اسلام جناب آقای محمد جعفری گیلانی، جناب آقای سید اکبر حسینی نژاد، جناب آقای مهدی رجائی نیا، جناب آقای حسین رحیمیان، جناب آقای محمد حسن مهدوی مهر، جناب آقای سید جمال الدین میرمحمدی و نماینده مدیریت حوزه‌های علمیه و رئیس جامعه المصطفی العالمیه و نماینده شورای عالی حوزه علمیه خراسان به عضویت هیئت مدیر منصوب می‌شوند و متعاقباً با اطلاع از رأی و نظر آقایان محترم هیئت‌مدیره و تأیید مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی)، حجت الاسلام جناب آقای سید جمال‌الدین میر محمدی به ریاست آن مرکز برگزیده و عهده‌دار این مسئولیت سنگین می‌گردند.

امید است با توجه به سوابق رئیس جدید مرکز در مسئولیت‌های مختلف و تجربیات ارزشمند ایشان در عرصه‌های مدیریتی و برنامه‌ریزی و با استفاده از نظرات اعضای محترم هیئت مدیره که هر کدام دارای تجربیات فراوانی در عرصه وظایف مرکز می‌باشند و بالاتر از همه میراث زیرساختی و نرم‌افزاری برآمده از زحمات مدیران پرتلاش و موفق دوره‌های گذشته، خصوصاً جناب آقای سید حسن ربانی که در ده سال گذشته حقیقتاً با مجاهدت خستگی‌ناپذیر موجب اعتلای این مرکز در خدمت‌رسانی شایسته به جامعه هدف شده است، شاهد خدمات هدفمند و مؤثر و متنوع‌تر ضمن هماهنگی بایسته با مدیریت محترم حوزه‌های علمیه بوده و بر غنای آن مرکز افزوده شود.

وظیفه خود می‌دانم مراتب قدردانی و تشکر صمیمانه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)، را از اعضای سابق هیئت‌مدیره محترم و جناب آقای سید حسن ربانی رئیس محترم سابق مرکز ابلاغ نمایم.

محمدی گلپایگانی

انتهای پیام/۳۱۳/۳۰

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =

نظرات

  • طلبه IR ۲۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۰۸
    0 0
    هیچکس نظر نداده؟؟؟
  • بنده خدا IR ۲۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۱
    0 0
    سلام من سال 85قطعه زمینی خریدم از یک شخص که ارثیه مادری اش لود شهرداری سعادت شهر با شهریازی سال 92زمین را به فضای سبز تبدیل کرد و اران می گوید به قیمت زراعی بفروش تا خودمان ازادش کنیم و در مزایده به بالاترین قیمت پیشنهادی زمین خودت را بخر شما که قران خوان ماهری هستید کجای قران و سخن پیامبر گفته شده پول مردم برود در جیب کارشناسان سازمان های دولتی جمهوری اسلامی همین کارهایتان باعث شده بچه های ما مقید به اصول نشوند
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8