دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰ |۱ جمادی‌الاول ۱۴۴۳ | Dec 6, 2021
حجت الاسلام رضوانی

حوزه / امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت:  ایران یکصدا و یکپارچه تحت رهبری داهیانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب همچنان استوار و پابرجا به پیش می رود و هیچ چیز نمی تواند در انسجام و یکپارچگی ملت ایران خللی وارد کند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام اسدالله رضوانی، ظهر امروز در دیدار با مسئولین شهرستان بویین زهرا گفت: پایداری و پیروزی ملت ایران برابر  زیاده‌خواهی‌های جریان سلطه و سرافرازی در میدان‌های بزرگ مانند انتخابات، مقاومت برابر انواع تحریم‌ها و تهدیدها، الگوی موفقی در تقابل با استکبار و سلطه جهانی را فراروی عالم بشریت ترسیم کرده است.

وی اظهار کرد: امروز میهن اسلامی به نقطه‌ای از استحکام و بالندگی رسانده است که با عبور از مشکلات ناشی از تحریم و فشارهای حداکثری، لغو تحریم‌ها و راستی‌آزمایی اقدام آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها در این زمینه را سیاست قطعی و غیر قابل برگشت ایران قرار داده است.

امام جمعه شهرستان بویین زهرا تصریح کرد: عزت و اقتدار کنونی نظام جمهوری اسلامی در مقایسه به دوران قبل از انقلاب به برکت حمایت امت از ولایت و اقتدار مقام عظمی ولایت به دست آمده است که حفاظت از این اقتدار در همه عرصه ها رسالت کنونی ما است

امام جمعه شهرستان بویین زهرا گفت: ایران یکصدا و یکپارچه تحت رهبری داهیانه و حکیمانه رهبر معظم انقلاب همچنان استوار و پابرجا به پیش می رود و هیچ چیز نمی تواند در این انسجام و یکپارچگی ملت ایران خللی وارد کند.

وی ادامه داد:  درس بزرگ امام خمینی (ره) برای ملت ایران داشتن اخلاص در عمل و انجام دادن امور برای رضایت خداوند بود که خداوند نیز به خاطر این اخلاص تمام دلها را برای حضرت امام(ره) بسیج نمود و باعث پیروزی انقلاب اسلامی ایران شد.

امام جمعه شهرستان بویین زهرا همچنین به رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =