چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ |۱۳ ربیع‌الاول ۱۴۴۳ | Oct 20, 2021
تصاویر / دیدار سردار موحدی کیا فرمانده تیپ مکانیزه 20 رمضان نیروی زمینی سپاه با آیت الله العظمی علوی گرگانی

حوزه/ حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: باید مواظب بود تا ورزش تحت تأثیر مسائل غیر دینی و بی حجابی قرار نگیرد. در بحث ورزش بانوان و حفظ حجاب هم حساسیت ویژه ای صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله علوی گرگانی در دیدار وزیر ورزش و جوانان که امروز در دفتر معظم له در قم برگزار شد، بر اهمیت فراهم شدن زیر ساخت های لازم، برای ورزش بانوان تأکید کردند و گفتند: باید تلاش کرد ورزش این دسته از افراد با حفظ همه شئونات ارزشی و دینی و حجاب، به فعالیت خود ادامه دهد.

ایشان با بیان این که مسئله ورزش بانوان یک موضوع و حفظ شئونات دینی، الهی و حجاب و عفت مسئله دیگر و بسا مهمتر است، اظهار داشتند: در حفظ این امر مهم دینی، باید ایران اسلامی الگوی سایر کشورهای اسلامی باشد و این هم از ایران اسلامی به عنوان یکی از مهمترین کشور شیعی و اهل بیتی(ع) انتظار می رود.

معظم له با بیان این که ورزش بانوان نباید، تحت تأثیر فضای مجازی قرار گیرد و بعضا اتفاقاتی که در این مورد افتاده جای تأمل دارد، بیان داشتند: باید از ورزش بانوان از هر جهت مواظبت کرد تا شاهد اتفاقات نامناسب حتی در فضای مجازی نباشیم.

حضرت آیت الله علوی گرگانی گفتند: باید مواظب بود تا ورزش تحت تأثیر مسائل غیر دینی و بی حجابی قرار نگیرد و از مهمتر در بحث ورزش بانوان و حفظ حجاب هم حساسیت ویژه ای صورت گیرد.

ایشان همه خدمت گزاران را به تقوای الهی و انجام فرائض الهی و دینی و احترام و محبت به یکدیگر دعوت کردند و در ادامه ورزش را مهمترین ابزار برای ترویج مبانی دینی برشمردند.

در ادامه دکتر سجادی، وزیر ورزش بر اهمیت ورزش و مهمتر، ایجاد فضای مناسب برای ورزش بانوان تأکید و این را ضروری دانست و بیان داشت: در تلاش هستیم فضای مساعدی برای ورزش زنان در جامعه ایجاد کنیم تا بانوان با خیال راحت تر به ورزش بپردازند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8