دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ |۷ ربیع‌الاول ۱۴۴۴ | Oct 3, 2022
اجلاسیه مدیران

حوزه/ اجلاسیه مدیران حوزه های علمیه استانها و معاونان و مدیران ستادی در شهر مقدس قم آغاز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، اجلاسیه مدیران حوزه های علمیه استانها و معاونان و مدیران ستادی به مدت دو روز ۲۴ و ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ امروز در شهر مقدس قم آغاز شد.

بر اساس این گزارش: در روز اول این اجلاسیه که در دو نوبت صبح و عصر برگزار می گردد، ابتدا حجت الاسلام والمسلمین حمید ملکی قائم مقام مدیر حوزه های علمیه ضمن خیر مقدم به اهداف برگزاری این اجلاس پرداخت.

در ادامه برنامه ها، آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه به سخنرانی پرداخت و گفت: مدیران، معاونان و کادر و دستگاه اداری حوزه علمیه، در سطح کلان، در استان‌ها و در رتبه بعد در مدارس و شهرها نقش بارز و برجسته‌ای دارند؛ مدیر در حوزه باید مدیر در تراز حوزه به معنای جامع و کامل آن باشد.

وی با بیان این‌که ضعف و نقص در مدیران، خلأهایی را در بدنه و استاد حوزه ایجاد خواهد کرد، اظهار داشت: بخواهیم و نخواهیم ویژگی‌های روحی، اخلاقی، نگرشی و دانشی اساتید در طراحی برنامه‌ریزی‌ها و در نهایت در آیینه استاد و طلبه ظهور و بروز پیدا می‌کند.

در ادامه نیز حجت الاسلام والمسلمین علی عباسی رئیس جامعه المصطفی سخنرانی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین رستم نژاد از دیگر سخنرانان برنامه صبح این اجلاسیه است که به بحث طرح جدید دروس سطوح عالی حوزه می پردازد.

این اجلاسیه در نوبت عصر امروز و فردا نیز ادامه دارد.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =