دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ |۷ ربیع‌الاول ۱۴۴۴ | Oct 3, 2022
فراخوان حضور امت حزب الله در راهپیمایی دشمن شکنانه اهواز

حوزه/ ما مدیران کانون‌های فرهنگی تبلیغی و گروه‌های جهادی استان قم ضمن حمایت از امنیت همه مردم ایران و خصوصا بانوان کشورمان، این جنایات نابخشودنی را محکوم کرده و از دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی پیگیری و مجازات شدید این افراد را مطالبه می‌نماییم.

به گزارش خبرگزاری حوزه،متن بیانیه کانون‌های فرهنگی تبلیغی استان قم به راهپیمایی علیه اغتشاشگران به این شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن الرحیم

اللهم ایاک نعبد و ایاک نستعین

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ(۸) صف

آنها می‌خواهند نورِ الله را با دهان خود خاموش کنند؛ و[لی] الله کامل‌کنندۀ نور خویش است؛ هر چند کافران خوششان نیاید.

قَالَ رَسُولُ اللَّهِ (ص): نِعْمَتَانِ مَجْهُولَتَانِ الْأَمْنُ وَ الْعَافِیَة

پیامبر مکرم اسلام فرمودند: دو نعمت سلامت و امنیت پنهان هستند و تا زمانی که انسان آنها را از دست ندهد، قدردان این دو نعمت بزرگ نخواهد بود.

در این چند روز که مزدوران و وطن فروشان داخلی با تحریک رسانه‌های بیگانه و با سوء‌استفاده از فضای بی‌در و پیکر مجازی کشور، امنیت مردم عزیز ایران بزرگ را دستخوش آسیب قرار دادند و با جسارت به ساحت مقدس قرآن کریم، آتش‌زدن مساجد، توهین به پرچم کشور ، تجاوز به حریم بانوان پاک سرشت ایرانی، تخریب اموال عمومی و شخصی مردم و هتک حرمت لوای عزای اباعبدالله‌الحسین علیه‌السلام چهره کریه، وحشیانه و غیر قابل اعتمادی از خود نشان دادند، ملت ما به خوبی دریافتند که این افراد نه مدافعان حقوق زنان بلکه متجاوزان به امنیت کشور هستند.

و به فضل خداوند این تهدید کوچک تبدیل به یک فرصت بزرگ برای افزایش بصیرت عمومی شد.

ما مدیران کانون‌های فرهنگی تبلیغی و گروه‌های جهادی استان قم ضمن حمایت از امنیت همه مردم ایران و خصوصا بانوان کشورمان، این جنایات نابخشودنی را محکوم کرده و از دستگاه‌های اطلاعاتی، امنیتی و قضایی پیگیری و مجازات شدید این افراد را مطالبه می‌نماییم.

و بدین‌وسیله از همه ملت عزیز ایران و به‌خصوص مردم فرهیخته استان مقدس قم برای حضور در راهپیمایی روز جمعه ۱مهر ۱۴۰۱ بعد از نماز سیاسی عبادی جمعه دعوت به عمل می‌آوریم.

مجمع‌عالی کانون‌های فرهنگی تبلیغی و جهادی استان قم

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =