شنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ |۱۰ شوال ۱۴۴۵ | Apr 20, 2024
انتخابات

اساتید، مشاورین علمی و مدیران موسسه عالی فقه و علوم اسلامی در بیانیه ای از عموم مردم ایران اسلامی دعوت کردند با حضور در پای صندوق‌های رأی یک‌بار دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفته و این امانت الهی را به دست افرادی متعهد و شایسته بسپارند.

به گزارش خبرگزاری حوزه، متن بیانیه اساتید، مشاورین علمی و مدیران موسسه عالی فقه و علوم اسلامی بدین شرح است:

 «بسم الله الرّحمن الرّحیم»

الحمدلله رب العالمین و صلی الله علی محمد و آله الطاهرین

إِنَّ اللَّهَ یَأمُرُکُم أَن تُؤَدُّوا الأَماناتِ إِلی أَهلِها وَإِذا حَکَمتُم بَینَ النّاسِ أَن تَحکُموا بِالعَدلِ  إِنَّ اللَّهَ نِعِمّا یَعِظُکُم بِهِ إِنَّ اللَّهَ کانَ سَمیعًا بَصیرًا  ( نساء 58 )

انتخابات روشن ترین تجلی حضور مردم در اداره کشور و پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی و حضور و نقش آفرینی مردم در صحنه به عنوان رکن اساسی نظام جمهوری اسلامی، تحقق بخش مردم سالاری دینی است که از آغاز انقلاب همواره مورد توجه بوده است.

مردم با حضور پای صندوق‌های رأی و انتخاب درست، علاوه‌بر تجدید پیمان با مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) و آرمان های انقلاب اسلامی سرنوشت کشور را به دست افرادی می‌سپارند که شایستگی اداره کشور را دارند. حضوری که بدون تردید ضامن امنیت، اقتدار و پیشرفت کشور، و نشان‌دهنده اتحاد و همدلی در عین اختلاف سلیقه‌ها است.

نظام  جمهوری اسلامی که با زعامت امام خمینی(ره) بنیانگذاری و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) ادامه یافت در پیشرفت،عدالت، تحقق امنیت و  استقلال، تولید قدرت بین‌المللی و غیره دستاوردهای سترگی داشته که همگان به آن اذعان دارند و مردم فهیم، بصیر و انقلابی ایران علیرغم برخی از مشکلات اقتصادی و معیشتی و گلایه ها   همچون عرصه های پیشین با حضور در انتخابات  حمایت خود را از نظام اسلامی ایران اعلام می کنند.

مردم فهیم ما به خوبی از نقشه‌های شوم دشمن در دلسرد کردن مردم از نظام اسلامی مطلع‌اند و می‌دانند استکبار جهانی، ایران اسلامی را به عنوان هسته اصلی محور مقاومت نشانه گرفته تا با ضربه زدن به آن حضور خود و دنباله‌های نامشروع خود را در منطقه برای مدت‌های طولانی تضمین نماید. امروز همه می‌دانند شرکت در انتخابات، دفاع از حریم اسلام و یادگاری است که سال‌ها با خون شهیدان آبیاری شده و امروز این چنین بارور و بالنده شده است. از همین رو از آحاد مردم و حوزویان دعوت می شود با حضور در پای صندوق‌های رأی در یازدهم اسفند، یک‌بار دیگر به ندای رهبر معظم انقلاب، لبیک گفته و این امانت الهی را به دست افرادی متعهد و شایسته بسپارند.

امید است تلاش منتخبین مردم در مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی مقدمات رشد و تعالی بیش از پیش نظام و جامعه اسلامی را فراهم سازد.

اساتید مدارس خارج تخصصی و عمومی؛ آیات و حجج اسلام والمسلمین:

 سیدمحمدعلی مدرسی طباطبایی

جعفر نجفی بستان 

ابوالقاسم علیدوست                                                                                    

سعید واعظی

سید عبدالحکیم مدقق

حیدر بهرمن

سید حسین میرمعزی

غلامرضا معصومی نیا

مجید رضایی

قاسم شبان نیاء

ابراهیم باقری

مهدی امیدی

محسن رضوانی

مجید دهقان                    

سیدمحمد ضیاء فیروزآبادی

سید نقی موسوی                                                                   

مهدی قربانی

احمد شهامت

قدیر علی شمس

هادی فاضل 

سید محمود مدنی  بجستانی

سید حمید جزایری

ابوالقاسم مقیمی حاجی 

احمد مبلغی

سید مصطفی حسینی نسب

سید محسن جلالی فرد                                                                                             

محمدعلی خادمی کوشا

محمدعلی سرافراز

یوسف غلامی 

مشاورین علمی و اساتید سطوح عالی:

حجج اسلام آقایان: علی شورگشتی – عبدالحسین آل‌یاسین - محمدابراهیم کفیل –مهدی احمد خان‌بیگی - محمد استوار - غلامرضا احسنی -  علیرضا امامی - مهدی گرامی پور - محسن انصاری - مهدی مشکی - رضا یعقوبی - یاسر سعادتی - محمد جواد محمدی - حسین کریمی - منصور شریفی - سید مهدی هاشمی - علی زروندی - داود عابدی - مجید رجبی - داود شمس - مسلم چتری - سیدهادی حسینی نسب -محمد امین کبیری - علی فرهادی‌نیا - میثم رستمی - حسین سلیمانی - اسماعیل شیخ هادی - محمد جعفری - یزدان طاهر آبادی

مدیران مؤسسه:

حجج اسلام و المسلمین:

سید حسین هاشمیان                                                                                            

حمید رضا وکیلی

مصطفی غیبی

احمد قیصری

سید علی رضا صدر حسینی

زین العابدین جمالی

احمد دیانی

علی اصغر همتیان

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha