دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳ |۱۹ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 27, 2024
فراخوان ثبت نام در دوره‌های ارتقاء حافظان و قاریان اعلام شد

حوزه/ قاریان و دعاخوانان برگزیده در سال ۱۴۰۲ معرفی شدند و فراخوان ثبت نام در دوره‌های ارتقاء سال جاری اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری حوزه, برگزاری دوره‌های آموزش و ارتقا قاریان و دعاخوانان ممتاز، از اقدامات موفق شورای عالی قرآن در حوزه آموزش‌های تخصصی است که سال‌هاست برگزار می‌شود و در سال‌های اخیر، استفاده از بستر فضای مجازی، امکان بهره‌گیری از این دوره‌ها را برای تعداد بیشتری از نخبگان قرآنی در استان‌های مختلف کشور فراهم کرده است.

این دوره‌های تخصصی در سال ۱۴۰۳ در دو بخش، شامل: «شانزدهمین دوره ارتقا قاریان ممتاز کشور» و «هشتمین دوره ارتقا دعاخوانان ممتاز کشور» به صورت غیرحضوری برگزار خواهد شد.

قاریان و دعاخوانان ممتازی که علاقمند به شرکت در این دوره‌ها هستند می‌توانند حداکثر تا ۱۰ اردیبهشت‌ماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی شورای عالی قرآن به نشانی http://quranshora.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

براساس این گزارش، اسامی برگزیدگان این دوره‌ها در سال گذشته که با مشارکت شورای عالی قرآن و مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه برگزار شد، به این شرح است:

برگزیدگان پانزدهمین دوره ارتقاء قاریان ممتاز عبارتند از: مصطفی قاسمی از مازندران، مهدی کرمی از زنجان، سید یوسف حسینی از سمنان، مهدی تقی‌پور از قم و عرفان حسن‌زاده از آذربایجان شرقی

برگزیدگان هفتمین دوره ارتقاء دعاخوانان ممتاز عبارتند از: مهدی محمدزاده از آذربایجان شرقی، صفی‌الله توفیق‌زاده از فارس و سید محمد قهاری از تهران.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha