پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ |۱۵ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 23, 2024
برنامه کوثر استعدادهای برتر

حوزه/ مدیر تحصیلات عمومی جامعة الزهرا علیهاالسلام گفت: طلاب با معدل بالای ۱۸ و شرایط عمومی ذکر شده در دفترچه راهنما می توانند در برنامه استعدادهای برتر کوثر شرکت و از مزایای این طرح بهره مند شوند.

خانم ریحانه غیور بابایی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، عنوان کرد: دفتر تحصیلات عمومی در راستای پرورش استعدادهای برتر جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها از میان طلاب سطح دو واجد شرایط در قالب «برنامه کوثر» طلبه می‌پذیرد.

مدیر تحصیلات عمومی جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها از جمله شرایط اختصاصی ثبت‌نام استعدادهای برتر سطح دو را در سال ۱۴۰۳ معدل کل بالای۱۸، رعایت شرط سنی، کسب امتیاز لازم در مصاحبه علمی و شخصیتی و تأییدیه علمی ـ اخلاقی از مدیران آموزشی، سرای حضرت خدیجه و اساتید بیان کرد.

غیور بابایی اظهار داشت: در «برنامه کوثر»، پس از شناسایی طلاب مستعد طبق راهکارهای از پیش تعیین‌شده، آموزش طلاب در قالب برنامه‌ای اختصاصی تعریف و اجرا می‌شود.

وی اضافه کرد: استفاده از فرصت تابستان جهت گذراندن برخی دروس آموزشی و دوره های فوق برنامه از دیگر برنامه‌های این طرح است.

مدیر تحصیلات عمومی جامعة الزهرا سلام‌الله‌علیها در ادامه به ویژگیهای این برنامه اشاره کرد و اظهار داشت: پویایی و نشاط علمی، عمیق خوانی و پژوهش محوری و شیوه ارائه و ارزشیابی متفاوت دروس، برگزاری فوق برنامه‌های آموزشی، مهارتی و معرفتی براساس علایق و استعدادهای طلاب، برگزاری نشست‌ها، مناظرات و مباحثه‌های علمی، حمایت از طرح‌ها و ایده‌های طلاب، اولویت در جذب به عنوان استادیار، همیار تربیت و همیار پژوهش، اولویت در اعزام مبلغ در صورت کسب توانمندی‌های لازم، اولویت در چاپ آثار پژوهشی، اولویت در پرداخت تسهیلات طلبگی و غیره از امتیازات ویژه حضور در این برنامه است.

غیوربابایی در پایان یادآور شد: طلاب سطح دو می‌توانند پس از مطالعه دفترچه شناسایی استعدادهای برتر از تاریخ ۱ تا ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ با مراجعه به لینک http://forms.jz.ac.ir/f_۱۲۹/ ثبت‌نام کنند.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان برنامه کوثر با شماره تلفن‌های ۳۲۱۱۲۴۱۸ و ۳۲۱۱۲۶۰۹ تماس بگیرند یا به ساختمان شهید مطهری (ره) اتاق ۳/۲ مراجعه کنند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha