جمعه ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 14, 2020
مفتاح

حوزه/ دوره مدرسه تابستانه مفتاح ۲ با هدف شناسایی و آموزش طلاب جوان مستعد در حوزه‌های پیشرو و جدّی علوم اسلامی از سوی دبیرخانه دوره های آموزشی پژوهشی فعالان علوم انسانی اسلامی مفتاح برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری حوزه به نقل از پایگاه خبری – تحلیلی مفتاح، دوره مدرسه تابستانه مفتاح ۲ با هدف شناسایی و آموزش طلاب جوان مستعد در حوزه‌های پیشرو و جدی علوم اسلامی از سوی دبیرخانه دوره های آموزشی پژوهشی فعالان علوم انسانی اسلامی مفتاح برگزار می شود.

 این دوره در قالب «کلاس‌های درس»، «مطالعه کتب و جزوه‌های مربوط» و «مباحثات منظم» برگزار خواهد شد و مباحث «فقه و اصول فقه»، «فلسفه»، «منطق»، «کلام» و «تاریخ» در آن مطرح می شود.

این گزارش می افزاید؛ بخش «فقه و اصول فقه» محورهای نظام سازی فقهی، فقه حکومتی، فقه با رویکرد اجتماعی و تطور علم اصول فقه، بخش «فلسفه» محورهای فلسفه علوم اجتماعی(به طور عام)، فلسفه اقتصاد و فلسفه روان شناسی، بخش «منطق» محورهای منطق استقراء و احتمال، بخش «کلام» محورهای مسائل جدید کلامی و بخش «تاریخ» محورهای رویکرد اجتماعی به تاریخ اسلام و تاریخ معاصر جنبش های اسلامی را تحت پوشش قرار خواهد داد.

زمان ثبت نام از ۴ تیرماه تا ۱۲ تیرماه سال جاری با ظرفیت محدود و گزینش خواهد بود

همچنین این دوره به صورت رایگان در دو بازه زمانی ۱۹ تیرماه تا ۱۹ مردادماه و ۲۷ مردادماه تا ۱۵ شهریورماه سال ۹۷ برگزار می شود.

مکان برگزاری دوره شهر مقدس قم می باشد.

گفتنی است؛ علاقه مندان می‌توانند از تاریخ ۴ تیرماه نسبت به ثبت نام اولیه خود از طریق ارسال پیامک (نام، نام خانوادگی) به شماره ۵۰۰۰۱۰۰۰۱۰۰۹۰۰ اقدام نموده و پس از دریافت پیامک تأییدیه، با مراجعه به سایتMeftaah.com  در «مدرسه تابستانه مفتاح ۲» ثبت نام خود را نهایی نموده و همچنین جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره موبایل ۰۹۱۰۷۶۶۰۳۵۶ تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/

۳۱۳/۴۳

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8