دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ | Jul 13, 2020
امام خامنه ای

حوزه/ حجت‌الاسلام جوشقانی گفت: اگر رهبری آگاهانه و هوشمندانه امام خامنه ای نبود هر یک از بحران ها گامی بود تا انقلاب اسلامی را از مسیر اصلی خود منحرف و با شکست مواجه کند.

حجت‌الاسلام بهمن جوشقانی، رئيس عقيدتي سياسي نيروي انتظامي استان همدان در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، با اشاره به وضعیت جامعه در روز های پس از رحلت امام خمینی (ره) گفت: در آن زمان در نگاه کلی دو دیدگاه برای اداره کشور مطرح می شد که یکی ادامه دهنده مسیر اصلی انقلاب و دیگر عکس آن بود.

وی افزود: طرفداران دیدگاه اول ادامه دهنده روند ارزشی، انقلابی و ضد استکباری بودند که حضرت امام(ع) پایه گذار آن بودند و شهیدان و ایثار گران با نثار خون خود آن را حمایت کردند.

حجت‌الاسلام جوشقانی در تشریح دیدگاه دوم بیان داشت: در مقابل، دیدگاه دومی وجود داشت که بی توجهی به ارزش ها، عدول از شعار های انقلابی، تقلید از نظریه های غرب و غفلت از دغدغه های هویتی و فرهنگی در آن حاکم بود.

وی، هوشیاری مقام معظم رهبری را مشکل گشای این مشکل دانست و خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب با تدبیر و هوشیاری دیدگاه اول را که همان راه امام خمینی(ره) و مسیر انقلاب بود را با توان زیاد در دستور کار قرار دادند.

رئيس عقيدتي سياسي نيروي انتظامي استان همدان ادامه داد: پاسداری از هویت اسلامی انقلابی، اولویت دادن به فرهنگ دینی و مقابله با تهاجم فرهنگی و مجاهدت برای حفظ گفتمان امام و انقلاب از عمده فعالیت های حضرت امام خامنه ای در این مدت بوده است.

وی به مشکلات پیش روی جمهوری اسلامی پرداخت و گفت: ماجرای میکونوس، اشتغال کویت و جنگ خلیج فارس، وضعیت اقتصادی کشور، تحولات فرهنگی دوران اصلاحات، فتنه 88، جریان انحرافی دولت نهم و بیداری اسلامی و از این دست موضوعات نشان از نقشه های فراوان دشمن بر علیه نظام اسلامی دارد.

حجت‌الاسلام جوشقانی تصریح کرد: مقام معظم رهبری در برخورد با همه این مشکلات همانند پدری دلسوز سعی در هدایت هوشمندانه مردم و خروج از این بحران ها را داشتند.

وی تاکید کرد: خروج مقتدرانه از این بحران ها و نقش بر آب کردن نقشه های شوم دشمنان رهبری هوشمند همچون مقام معظم رهبری را نیاز داشت.

رئيس عقيدتي سياسي نيروي انتظامي استان همدان خاطر نشان کرد: اگر رهبری آگاهانه و هوشمندانه امام خامنه ای نبود هر یک از این بحران ها گامی بود تا انقلاب را از مسیر اصلی خود منحرف و با شکست مواجه کند.

وی به تلاش رهبر انقلاب برای ایجاد وحدت در جامعه اسلامی اشاره کرد و گفت: حضرت آقا در این چند سال با حمایت از دولت های مختلف، گام های مهمی را برای خدمت رسانی به مردم و ایجاد وحدت داخلی بر داشته اند.

حجت‌الاسلام جوشقانی توجه به جوانان را یکی دیگر از ویژگی های مقام معظم رهبری عنوان کرد و گفت: ایشان با دمیدن روحیه امید به پیکر جامعه و تصویر آینده ای روشن برای ملت اقتداری عظیمی را برای کشور در جهان ایجاد کرده اند.

وی، زهد و ساده زیستی و پرهیز از تجمل گرایی رهبری را نشان از انقلابی بودن ایشان دانست و گفت: در دنیا نمی توان چنین رهبری را مثال زد که با وجود جایگاه سیاسی خود این چنین ساده زندگی کند.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8