یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 9, 2020
سردار حسن کرمی فرمانده یگان های ویژه ناجا

حوزه/ فرمانده یگان های ویژه ناجا، تصریح کرد: یگان ویژه بدنبال تسهیل در خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی(ع) است و با انتظام بخشی زوار، جمعیت را از پایانه های مرزی تا گیت های خروجی مدیریت می کند.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از کرمانشاه، سردار حسن کرمی، در حاشیه بازدید از مرز خسروی و با حضور در قرارگاه اربعین ستاد انتظامی استان کرمانشاه گفت: عبور و مرور زائران از مرز خسروی به خوبی توسط پلیس ویژه مدیریت و زائران حاضر در مرز به تدریج روانه کربلای معلی می شوند.

فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به اینکه یکی از اهداف یگان ویژه، تسهیل در خدمات رسانی به زوار اربعین حسینی (ع) است، افزود: یگان ویژه با انتظام بخشی زائران، جمعیت را از پایانه های مرزی تا گیت های خروجی برای جلوگیری از ازدحام مدیریت و هدایت می کند.

وی در ادامه به عشق و علاقه مجموعه کارکنان یگان ویژه در خدمت رسانی به زوار اباعبدالله الحسین (ع) اشاره و تصریح کرد: کارکنان دخیل در امر خدمت رسانی به زوار مشتاق ارائه خدمت هستند و خدمت به زائران اباعبدالله حسین(ع) را برگ زرینی برای خود می دانند.

سردار کرمی خاطرنشان کرد: قرارگاه های فرهنگی پنج تن آل عبا(ع) در پایانه های مرزی تا پایان اربعین فعال هستند و به زائران خدمات فرهنگی، بهداشتی، درمانی و ... ارائه می دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8