یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 9, 2020
حجت الاسلام افشار

حوزه/ در مراسمی از خادمان موکب حوزه علمیه قزوین در کربلا و سوریه تجلیل به عمل آمد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از قزوین، حجت الاسلام عباس افشار، صبح امروز در مراسم تجلیل از خادمان و دست اندرکاران موکب سیدالشهدا (ع) اقبالیه که در مسجد امیرالمومنین (ع) شهر اقبالیه برگزار شد، گفت: خوشبختانه امسال با مدیریت خوب حجت الاسلام والمسلمین سبحانی نیا توانستیم دو موکب ایام پیاده روی اربعین حسینی در مسیر نجف به کربلای معلی و در شهر کربلا مستقر کنیم.

وی ادامه داد: امسال برنامه های فرهنگی در این موکب ها با حضور روحانیون و مبلغین حوزه علمیه قزوین اجرا شد و به زودی مستند «سفر عشق» نیز آماده پخش می شود.

مدیر روابط عمومی و رسانه ای حوزه علمیه قزوین  به فعالیت های موکب زینبیون حوزه علمیه قزوین در دو شهر زینبیه و حلب نیز اشاره کرد و افزود: امسال برای اولین بار در روزهای آخر ماه صفر این موکب با هماهنگی مسئولین دفتر بعثه مقام معظم رهبری به خوبی و با نظم خاصی در این دو شهر برپا شد و رضایت مسئولین بعثه و ستاد عتبات عالیات را به همراه داشت.

حجت الاسلام افشار ضمن قدردانی از خبرگزاری حوزه، بیان کرد: انصافا در زمان برپایی موکب زینبیون در سوریه، خبرگزاری حوزه و شبکه استانی صدا وسیمای مرکز قزوین   فعالیت های این موکب به خوبی پوشش رسانه ای دادند که جای قدردانی دارد.

مدیر روابط عمومی حوزه علمیه قزوین همچنین از مشارکت خوب و شایسته خیرین و همچنین اداره کل اوقاف و امور خیریه قزوین قدردانی کرد.

در پایان این مراسم پرچم متبرک حرم حضرت زینب (س) به میان حاضرین آورده شد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8