یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 24, 2021
سردار سلامی در تبریز

حوزه/ فرمانده کل سپاه گفت: سپاه پاسداران تا لحظه آخر در کنار زلزله‌زده‌گان آذربایجان بوده و مطمئن باشید ما آخرین نفراتی خواهیم بود که مناطق زلزله‌زده را ترک خواهیم کرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تبریز، سرلشکر حسین سلامی، پیش از ظهر امروز در جمع مردم زلزله‌زده روستای ورنکش اظهار داشت: از طرف رهبر معظم انقلاب امام خامنه‌ای مامور شدیم تا به خدمت شما مردم عزیز برسیم.

وی با بیان اینکه از همان ساعات اولیه فرزندان شما در سپاه عاشورا برای امدادرسانی حاضر شدند، گفت: قرارگاه خاتم الانبیا نیز از روز اول برای آواربرداری حاضر شده‌اند.

فرمانده کل سپاه پاسداران ادامه داد: مطمئن باشید ما آخرین نفراتی خواهیم بود که مناطق زلزله‌زده را ترک خواهیم کرد.  

سرلشکر سلامی با بیان اینکه در دو هفته آینده آواربرداری را کامل تمام خواهیم کرد، اظهار داشت: مردم روستا نیز باید برای بازسازی نهایت همکاری را داشته باشند.  

وی تصریح کرد: ما عیدمان را کنار شما هستیم.

سرلشگر سلامی خطاب به زلزله‌زدگان آذربایجان‌شرقی گفت: ما به عنوان خادم شما تا پایان بازسازی کنار مردم باقی خواهیم ماند و به توفیق الهی منطقه را بهتر از گذشته تحویل خواهیم داد.

فرمانده کل سپاه ادامه داد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مدافع اصلی و همیشگی مردم در سختی‌ها و مشکلات است و همیشه در کنار آنها خواهد بود.

سرلشکر سلامی همچنین در این بازدید ۵۰۰ بسته فرهنگی و اسباب بازی را به کودکان ورنکش میانه به عنوان هدیه عید میلاد پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله اهدا کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8