یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ | Jul 5, 2020
حضرت آیت الله نوری همدانی در دیدار نماینده ولی فقیه در سازمان حج

حوزه/ حضرت آیت الله نوری همدانی با اشاره به تظاهرات میلیونی مردم عراق علیه اشغالگری آمریکا به مسلمانان توصیه کردند که برای اعتلای جهان اسلام و رهایی از دست ظالمان متحد شوند و همواره نسبت به توطئه ها و دسیسه های دشمنان و بدخواهان هوشیار باشند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، حضرت آیت الله نوری همدانی امروز در دیدار نماینده ولی فقیه و مسئولان حج و زیارت با تجلیل از خدمات حجت الاسلام والمسلمین نواب و مسئولان حج ابراز امیدواری کردند که مسئولان حج توفیق داشته باشند خدمات بیشتری به زائران ارائه کنند.

ایشان با اشاره به سیاست های غلط حاکمان سعودی افزودند: متأسفانه سعودی ها با آمریکا و صهیونیست ها ارتباط و وحدت دارند و در سیاست با ایران مقابله می کنند، از نظر اعتقادی و دینی نیز سعودی ها دشمن شیعه محسوب می شوند و علیه تشیع کار جدی می کنند.

معظم له با ابراز تأسف از تخریب آثار تاریخی دینی توسط سعودی ها اظهار داشتند: وهابیت برای مقابله با شیعه بسیاری از آثار تاریخی دینی را در مکه و مدینه نابود کرده است تا اثری باقی نماند.

ایشان با اشاره به حادثه دردناک منا ادامه دادند: باید این موضوع و حقوق حجاج جانباخته پیگیری شود و سعودی ها باید این حقوق را تأمین کنند، با مدیریت قوی موضوع را پیگیری کرد چرا که این حادثه دردناک نتیجه سوء تدبیر سعودی ها بوده است.

حضرت آیت الله نوری همدانی به قدرت ایران اسلامی در منطقه و جهان اشاره کرد و ابراز داشت: عظمت و قدرت ایران،  قدرت اسلام و اهل بیت(ع) است و باید امت اسلام را با جایگاه ایران اسلامی آشنا کرد.

ایشان در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به تظاهرات میلیونی مردم عراق علیه اشغالگری آمریکا به مسلمانان توصیه کردند که برای اعتلای جهان اسلام و رهایی از دست ظالمان متحد شوند و همواره نسبت به توطئه ها و دسیسه های دشمنان و بدخواهان هوشیار باشند.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 7 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8