یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹ | Jul 5, 2020
کد خبر: 887741
۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۰۴
میرهادی

حوزه/ با توجه به خدمات گسترده شهرداری در شهر، برای پیشگیری از انتشار ویروس جلسه‌ای تشکیل شده و اولویت کار در خصوص پاکبان‌ها و کارگران فضای سبز گذاشته شده است.

به گزارش خبرگزاری حوزه، سیدمحسن میرهادی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته در شهرداری در راستای پیشگیری از انتشار کروناویروس، اظهار کرد: با توجه به خدمات گسترده شهرداری در شهر، برای پیشگیری از انتشار ویروس جلسه‌ای تشکیل شده و اولویت کار در خصوص پاکبان‌ها و کارگران فضای سبز گذاشته شده است.

وی با اشاره به آموزش اولیه 3 هزار پاکبان‌ها و کارگران فضای سبز تصریح کرد: پیمانکاران شهرداری موظف شده‌اند تا تامین ماسک و دستکش برای کلیه کارگران را انجام دهند.

مدیرکل هماهنگ و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم با بیان اینکه در کلیه مناطق و شهرداری مرکز کارتکس و ثبت ساعت موقتا حذف شده است خاطرنشان کرد: ضدعفونی مستمر آسانسورها به دلیل تجمع مردم و نصب پاکت‌های دستمال کاغذی در آنها برای رعایت بهداشت عمومی انجام شده است.

وی به اختصاص 30 عدد پرتابل 3*4 و 4 عرشه پل در سطح شهر به اطلاع‌رسانی در خصوص کروناویروس گفت: انتقال زباله‌های عفونی در بیمارستان‌های کامکار و فرقانی به صورت ویژه و مستقیم به سایت البرز انجام می‌شود.

میرهادی ضدعفونی مستمر اتوبوس‌های درون‌شهری را مورد توجه قرار داد و افزود: پوسترهایی برای اطلاع‌رسانی به شهروندان در اتوبوس‌ها در خصوص موارد بهداشتی نصب شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8