جمعه ۲۰ تیر ۱۳۹۹ | Jul 10, 2020
11

حوزه/مسئول نظارت و بازرسی شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور گفت: آیت‌الله حسینی بوشهری طی تماس تلفنی با مدیران حوزه‌های علمیه و مسئولان قرارگاه‌های جهادی سراسر کشور از نزدیک در جریان روند خدمت‌رسانی طلاب در زمینهٔ بیماری کرونا قرار گرفت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اخویان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه بابیان این‌که شیوع بیماری کرونا در کشور موجب شده است که طلاب و روحانیون جهادی در خط مقدم مقابله با این بیماری حاضر شوند، اظهار داشت: در تمامی استان‌هایی که به‌نوعی با این بیماری درگیر هستند گروه‌های جهادی طلاب وارد عمل شده و خدمات بسیار زیادی را برای بیماران و کادر درمانی در مراکز درمانی انجام می‌دهند.

وی ادامه داد: در همین راستا  و به‌منظور بررسی و پیگیری اقدامات انجام‌شده توسط گروه‌های جهادی طلاب در سراسر کشور آیت‌الله حسینی بوشهری دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه طی تماس تلفنی با مدیران حوزه‌های علمیه و مسئولان قرارگاه‌های جهادی در جریان اقدامات انجام‌شده قرار گرفت.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اخویان تصریح کرد: دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیه ضمن گزارش‌گیری از این مدیران از خدمات انجام‌شده در استان‌ها به‌منظور مقابله با شیوع این بیماری تقدیر و تشکر کرد.

وی ادامه داد: ایشان در این تماس‌ها توصیه‌های لازم را نیز به مدیران برای بهبود روند خدمت‌رسانی بیان کرد.

 مسئول نظارت و بازرسی شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور خاطرنشان کرد: استفاده و بهره‌مندی از تجربیات گروه‌های جهادی موفق و انتقال این تجربیات به سایر شهرها و استان‌ها نیز از دیگر اقداماتی است که در راستای مقابله با این بیماری صورت می‌پذیرد.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8