دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ | Jul 13, 2020
امین انصاری دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران

حوزه/ دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر از صدور حکم جلب عوامل ترور حاج قاسم سلیمانی و در راس آنها، رئیس جمهور قمارباز آمریکا قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، امین انصاری، دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر در گفتگویی گفت: در هفته حقوق بشر آمریکایی دادستان تهران اعلام کرد، حکم جلب عوامل ترور حاج قاسم سلیمانی که در راس آن لیست، رئیس جمهور قمارباز آمریکا قرار دارد، صادر شد.

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر ادامه داد: رویکرد جدید قوه قضاییه در اقدامات قضایی بین المللی ستودنی است و جایگاه یک دستگاه قضا مستقل و مقتدر را به رخ دیگر کشورهای مدعی کشید و در این مسیر مبارک یقینا طبق وعده های قرآنی نصرت الهی برای تحقق اهدافتان در این مسیر برایتان قطعی است.

وی افزود: هرچند ترامپ و همدستان، کت و شلوار پوش های کراوات زده، امروز اسیر خون ریخته شده شهدای فرودگاه بغداد هستند، ولی این رسالت و اقدام قوه قضاییه در صدور همچین حکمی بارقه امیدی را در دل مستضعفان عالم روشن کرد، چرا که دیدند هنوز حکومت هایی در دنیا هستند که دستگاه قضا آنها بتواند داد مردم ظلم دیده و خون های به ناحق ریخته وظلم های مستمر حاکمان مستبد و ایادی آنها را بستاند.

انصاری اظهار کرد: این حکم مطلوب تمامی حقوقدانان یکتا پرست در کل دنیا می باشد، هر چند بخاطر عوامل مختلفی نمی توانند و نمی گذارند آن را ابراز کنند، اما ان شاءالله در آینده دیگر کشورهای اسلامی نیز با قدرت و صلابت بتوانند ظلمی که بر آنها شده را در درون خاک خود کشورهای مستبد پیگیری کنند.

دبیرکل سازمان جوانان حقوق بشر در پایان گفت: به امید روزی که پیگیری و انتقام از قاتلان بیش از ۱۷ هزار شهید ترور را در هر جای عالم که باشند به واسطه نیروهای انقلابی و حزب الهی همچون آیت الله رئیسی بگیریم، چرا که هنوز قاتلان بهشتی ها، رجایی ها و هاشمی نژادها با کت و شلوار پوش های کراوات زده در مجامع بین المللی جزء تصمیم گیران دولت های متخاصم با انقلاب اسلامی هستند و دور نیست روزی که جای پرچم قرمز روی گنبد مسجد مقدس جمکران را با پرچم سبز تعویض کنیم «أَلَیسَ الصُّبْحُ بِقَرِیبٍ فَإِذَا جَاءَ وَعْدُ أُولَاهُمَا بَعَثْنَا عَلَیْکُمْ عِبَادًا لَنَا أُولِی بَأْسٍ شَدِیدٍ فَجَاسُوا خِلَالَ الدِّیَارِ وَکَانَ وَعْدًا مَفْعُولًا».

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8