پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 13, 2020
حجت‌الاسلام والمسلمین سید حسن حسینی

حوزه/ به همت اداره قرآن و حدیث معاونت تهذیب حوزه های علمیه و مشارکت نهادهای حوزوی مسابقه غیرحضوری خطبه فدکیه حضرت زهرا(س) با مشارکت بیش از ۱۵ هزار طلبه و خانواده ایشان فردا به صورت همزمان و مجازی برگزار می شود.

حجت الاسلام  سیدحسن حسینی، مدیر اداره قرآن و حدیث معاونت تهدیب و تربیت حوزه های علمیه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری حوزه، با اعلام این خبر اظهارکرد: این مسابقه بعد از وقفه چندماهه به دلیل شیوع ویروس کرونا به امید خدا فردا شاهد برگزاری آنلاین وغیرحضوری این مسابقه بزرگ خواهیم بود.

استاد حوزه علمیه قم ضمن عذرخواهی از متسابقینی که به منظور شرکت در مسابقه حضوری ثبت نام کرده بودند، افزود: متاسفانه برخی از عزیزانی که به منظور شرکت در مسابقه ثبت نام کرده بودند و به دلیل شیوع ویروس کرونا شرایط برای برپایی حضوری مسابقه فراهم نبود و منجر به برگزاری مجازی مسابقه شد و این بزرگواران شرایط حضور را در مسابقه ندارند کمال پوزش امتنان را دارم.

حجت الاسلام  حسینی ادامه داد: در این مسابقه بیش از ۱۵ هزار نفر از طلاب حوزه های علمیه خواهران، برادران، جامعه الزهرا(س)، مرکز خدمات، جامعه المصطفی، حوز ه های علمیه خراسان، اصفهان  به همراه خانواده هایشان حضور خواهند داشت و به رقابت می پردازند.

وی ضمن تشکر از پشتیبانی فنی و فناوری مرکز خدمات حوزه های علمیه گفت: بحمدلله با توجه به حمایت مراجع معظم تقلید تا پیش از این قرار بود از ۱۳۵ نفر از برگزیدگان تقدیر شود که با حمایت ایشان به ۲۷۰ نفر رسید.

مدیر اداره قرآن و حدیث حوزه های علمیه بااشاره به مشارکت مراکز و مؤسسات حوزوی افزود: به منظور برگزاری منسجم مسابقات در فصول و مناسبت های مختلف ستاد برگزاری مسابقات قرآن و حدیث نهادهای حوزوی  با حمایت و پشتیبانی مرکز خدمات حوزه های علمیه تشکیل شد که به فراخور زمان و مناسبت های پیش رو، مسابقات فرهنگی با مشارکت همه نهادهای حوزوی برگزار شود.

وی در پایان نیز از طلابی که به هر دلیل نتوانستند در این مسابقه مجازی مشارکت داشته باشند عذرخواهی کرد.

استاد حوزه علمیه قم  خاطرنشان کرد: بعد از برگزاری مسابقه، اختتامیه ای نیز خواهیم داشت و برندگان این مسابقه را اعلام و به هریک از آن ها جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است طلاب و خانواده هایشان جهت شرکت در مسابقه و یا آزمون به آدرس  https://azmoon.csis.ir در ساعات اعلام شده مراجعه نمایند.

علاقه مندان می توانند فایل متن خطبه فدکیه حضرت زهرا(س) را در ذیل مشاهده کنند.

http://tahzib-howzeh.ir/uploads/khotbeh۹۸.pdf

انتهای پیام  ۳۱۳/۱۷

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8