شنبه ۳ آبان ۱۳۹۹ | Oct 24, 2020
تصاویر/ حضور آیت الله اعرافی در دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان کهکیلویه و بویراحمد

حوزه/ مسئول دفتر بازرسی و نظارت بر انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه تعداد ۷ هزار نفر مجموعه شبکه نظارت در استان هستند، گفت این تعداد جهادگونه و بسیجی‌وار همکاری می‌کنند و بازوی شورای نگهبان هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه  از یاسوج، حجت‌الاسلام قدرت‌الله خرم‌روز، عصر جمعه در نشست اعضای هیئت نظارت و بازرسی انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد با آیت‌الله اعرافی، عضو فقهای شورای نگهبان که در سالن جلسات این دفتر برگزار شد، گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد ۹ شهرستان دارد که دفاتر نظارت و بازرسی بر انتخابات در ۸ شهرستان، به غیر از شهرستان تازه تاسیس مارگون فعال است.

وی با قدردانی از رسانه‌های متعهد و انقلابی که در راستای بیان وظایف و خدمات شورای نگهبان قلم می‌زنند، افزود: این در حالی است که بسیاری از کسانی که دل در گرو خارج نشینان دارند درصدد تضعیف جایگاه شورای نگهبان هستند.

 مسئول دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان کهگیلویه و بویر احمد  با بیان اینکه با همه وجود آمادگی لازم را جهت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و میان دوره‌ای مجلس در شهرستان گچساران را داریم، افزود: مشکل ما انتخابات شوراهاست در حالی که نظارت درست و حسابی بر انتخابات شوراها نیست بسیاری فکر می‌کنند نظارت بر آن در حیطه اختیارات شورای نگهبان است در حالی که شورای نگهیان هیچ دخالتی در انتخابات شوراها ندارد.

حجت الاسلام خرم روز ادامه داد: برخی از دفاتر شهرستانی ما مستأجر هستند و ساختمانی از خود ندارند و پیدا کردن ساختمان در شهرستان‌های کوچک بسیار سخت و دشوار است.

وی با بیان اینکه تعداد ۷ هزار نفر مجموعه شبکه نظارت در استان هستند، افزود: این تعداد جهادگونه و بسیجی‌وار همکاری می‌کنند و بازوی شورای نگهبان هستند.

مسئول دفتر بازرسی و نظارت بر انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد در پایان با بیان اینکه سال گذشته ۴ تا ۵ هزار نفر در جلسات آموزشی و فرهنگی و کارگاه‌های ما شرکت کردند گفت: با تلاش مجموعه در همه نقاط استان به دنبال حفظ جایگاه شورای نگهبان در استان هستیم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8