چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 27, 2021
پیاده روی زائران اربعین حسینی در مسیر کربلای معلی (۳)

حوزه/ خبرنگار افتخاری حوزه نیوز در عراق که از شهر کاظمین به کربلای معلا مشرف شده است به طور خاص نائب الزیارة همه مخاطبان خبرگزاری حوزه در حرم حسینی(ع) است.

خانم فاطمه نصراوی خبرنگار افتخاری حوزه نیوز در عراق به صورت خاص از طرف مخاطبان خبرگزاری حوزه نائب الزیارة آستان مقدس حسینی شد.

وی که از شهر کاظمین به کربلای معلا مشرف شده است نائب الزیارة همه مخاطبان خبرگزاری حوزه در حرم حسینی(ع) است و برای برطرف شدن بیماری کرونا وحضور مجدد زائران ایرانی در عراق دعاگو هست.

وی در یادداشتی با اشاره به شرایط متفاوت اربعین امسال آورده است:

جای زائران ایرانی در مسیر پیاده روی خالی است و این مسیر گام های زائران ایرانی را حس نمی کند. صاحبان موکب های اربعینی از این مسئله بسیار غمگین و دردمند هستند، امّا این ناراحتی را در پیش کسی اظهار نمی کنند.

ما در کنار هم یک قدرت بی نظیر هستیم و همگی این مسئله را از زمان برگزاری "هروله طویریج" در روز عاشورا درک کرده اند. هیچ کس نمی تواند بین عراق و ایران جدایی بیندازد؛ چرا که امام حسین (ع) ما را در کنار هم گرد می آورد.

 اینجا در مسیر پیاده روی با رهبران مقاومت حاج قاسم و حاج ابو مهدی و تمامی شهدا همراه شدیم و تصاویر آنها در مسیر کربلا نصب شده بود.  همگی تصاویر شهدا را به همراه داشتند.

 ملت عزیز ایران و رهبر معظم را فراموش نمی کنیم و برای آنان دعا می کنیم.  به همه ایرانی ها می گویم که امسال از حضور شما بی بهره ماندیم و ان شاء الله همیشه زیر گنبد حضرت ابا عبد الله الحسین (ع) و برادرش حضرت ابوالفضل العباس (ع) در کنار هم خواهیم بود.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =

نظرات

  • muhammad IR ۰۱:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۷
    0 0
    خیلی خیلی التماس دعا
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8