دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ | May 10, 2021
آیت الله صافی گلپایگانی

حوزه / در ماه مبارک، پاسخگویان تلفنی دفتر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی این بخش با 30 خط روزانه به شماره 02537479 پاسخگوی صدها ارتباط صوتی در زمینه‌های مختلف مشاوره، اعتقادات و احکام شرعی و استخاره هستند.

مسئول بخش استفتائات و اجازات دفتر آیت الله العظمی صافی گلپایگانی با اشاره به فعالیت های بخش استفتائات دفتر معظم‌له گفت: بخش استفتائات دفتر معظّم‌له شامل استفتائات کتبی، اینترنتی، پیامکی، تلفنی و پاسخگویی حضوری، روزانه جوابگوی مؤمنان و مقلّدان این مرجع عالیقدر در زمینه احکام، اعتقادات و مشاوره دینی است.
حجة الاسلام و المسلمین اکبری شاهرودی، برنامه‌های این بخش در ماه مبارک رمضان را به صورت شبانه روزی اعلام نمود و ادامه داد: در ماه مبارک، پاسخگویان تلفنی این بخش با 30 خط روزانه به شماره 02537479 پاسخگوی صدها ارتباط صوتی در زمینه‌های مختلف مشاوره، اعتقادات و احکام شرعی و استخاره هستند.
وی گفت: کارشناسان ما در فضای مجازی نیز از طریق پایگاه اطلاع رسانی به نشانی http://saafi.com و همچنین سامانه پیام کوتاه 30007479 روزانه پاسخگوی صدها سؤال اعتقادی، احکام و مشاوره می‌باشند.
حجت الاسلام اکبری شاهرودی ادامه داد: سال گذشته حدود 6000 هزار سؤال شرعی از طریق اینترنت، پست و مراجعه حضوری، به صورت کتبی پاسخ داده شده است که همه آنها در سامانه‌ای که مشتمل بر ده ها هزار استفتاء می‌باشد، درج گردیده است. علاوه بر این، هزاران سؤال در زمینه‌های مختلف از طریق سامانه صوتی و پیامکی پاسخ داده شده است.
مسئول بخش استفتائات دفتر حضرت آیت الله صافی گلپایگانی، تألیف و تدوین کتب استفتاء جهت استفاده مقلّدان را از دیگر فعالیت های این بخش اعلام کرد و گفت: بخش تدوین کتب استفتاء هم الحمدلله با تدوین استفتائات در موضوعات مختلف مانند استفتائات قضایی، پزشکی، احکام بانوان، احکام محیط زیست، احکام خمس، احکام نوجوانان و ... و نشر آنها در قالب کتاب، مورد استقبال زیاد قرار دارد.
وی، ارائه مشاوره دینی تخصصی توسط کارشناسان مجرّب و متخصص را از دیگر فعالیت های این بخش عنوان کرد و بیان داشت: بخش مشاوره ما نیز خدمات ارزنده‌ای را به مراجعین از سراسر کشور ارائه می دهد که علاقمندان می‌توانند به صورت مراجعه حضوری یا تلفنی، برای مشاوره، تعیین وقت نموده و از مشاوران مذهبی دفتر راهنمایی بگیرند.

پاسخ روزانه به هزاران سؤال شرعی در ماه مبارک رمضان/روش‌های ارتباط تلفنی، پیامکی و اینترنتی برای پرسش ها

پاسخ روزانه به هزاران سؤال شرعی در ماه مبارک رمضان/روش‌های ارتباط تلفنی، پیامکی و اینترنتی برای پرسش ها

پاسخ روزانه به هزاران سؤال شرعی در ماه مبارک رمضان/روش‌های ارتباط تلفنی، پیامکی و اینترنتی برای پرسش ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8