دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ |۱۹ صفر ۱۴۴۳ | Sep 27, 2021
محمد سرور رجایی شاعر افغانستانی

حوزه/ مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه با صدور پیامی درگذشت نویسنده و پژوهشگر و شاعر توانمند کشور اسلامی افغانستان مرحوم محمد سرور رجایی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری حوزه، مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه با صدور پیامی درگذشت نویسنده و پژوهشگر و شاعر توانمند کشور اسلامی افغانستان  مرحوم محمد سرور رجایی را تسلیت گفت که متن آن به این شرح است:بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
 درگذشت نویسنده و پژوهشگر و شاعر توانمند کشور اسلامی افغانستان  مرحوم محمد سرور رجایی که از نخبگان و پژوهشگران و فعالان حوزه دین و تعاملات فرهنگی میان دو کشور دوست و برادر ایران و افغانستان به شمار می رفت، موجب تاسف و تالم گردید.

از مرحوم رجایی ده‌ها مقاله، یادداشت و گزارش دربارۀ روابط دینی و فرهنگی ج.ا.ا و کشور افغانستان  به یادگار مانده است.
 از ویژگی های ممتاز آن مرحوم، تلاش بی وقفه در راه اعتلای دین و فرهنگ، صداقت در کلام ، حمایت جدی از هویت فرهنگی ملت افغانستان ، باورداشتن به ارزشهای فرهنگی دو ملت ج.ا.ا و افغانستان ، مقاومت در برابر سختی ها، می توان نام برد.
بی شک خلا حضور آن مرحوم در میان جامعه دینی و فرهنگی کشور افغانستان محسوس و مشهود خواهد بود .
مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه این ضایعه اسفناک را به ملت و جامعه دینی و فرهنگی و نخبگان و پژوهشگران و اهل فرهنگ و  ادب کشور افغانستان تسلیت گفته و برای آن مرحوم علو درجات را در نزد خداوند متعال خواستار است.

مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه ج.ا.ا

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8