پنجشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۳ |۱۵ ذیقعدهٔ ۱۴۴۵ | May 23, 2024
زاهددوست

حوزه/ حجت الاسلام زاهددوست ابراز داشت: توجه به مسئله عفاف و حجاب در واقع به معنای توجه به امنیت کانون خانواده است که امروز دغدغه‌ مهم خانواده‌ها است. ما از پلیس در اجرای طرح نور و ساماندهی مسئله حجاب و عفاف تمام قد حمایت خواهیم کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از بوشهر، حجت‌الاسلام علی زاهددوست امام‌ جمعه خورموج در خطبه‌های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: یکی از پیام های آیه شریفه ۱۲۳ سوره توبه این است کافرانی که با مسلمانان در جنگ و دشمنی هستند باید همواره در ترس و رعب و وحشت باشند و جامعه اسلامی باید قدرتمند باشد و قدرت‌نمایی بکند و با صلابت و هیبت باشد.

وی افزود: سپاه اسلام باید ضمن حفظ همیشگی آمادگی خود همواره با مانور ها، رژه ها، شعارها، تشرها و تهدید ها صلابت و اقتدار لشکر اسلام را به رخ دشمنان بکشد و روحیه آنها را تضعیف و دل مؤمنان را قوی تر و قرص تر کند.

حجت الاسلام زاهددوست بیان داشت: سپاه اسلام باید با صلابت باشد، برای این هدف هر چه لازم باشد اعم از بودجه، ابزار و سلاح های پیشرفته و آموزش‌های پیشرفته و تخصّصی، باید تدارک شود.

خطیب جمعه خورموج با گرامیداشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سال ۵۸ گفت: سپاه یک شجره طیبه است و این روزها بیشتر از قبل معنای این کلام گهربار امام راحل را می دانیم که فرمودند:اگر سپاه نبود کشور هم نبود.

وی با پرداختن به عملیات وعده صادق اظهار داشت: روز یکشنبه گذشته شاهد عملیات غرور آفرین و عزت بخش وعده صادق توسط غیور مردان سپاه و نیروهای مسلح ایران اسلامی علیه رژیم منحوس و پلید صهیونیستی بودیم. همه دنیا این عملیات را بزرگترین عملیات پهبادی جهان دانستند اما ابعاد عظمت آن فراتر از این تعابیر است.

حجت الاسلام زاهددوست ابراز داشت: جمهوری اسلامی با پرتاب همزمان ۱۷۰ پهباد و ۱۲۰ موشک بالستیک توانمندی عظیم موشکی خود را به رُخ جهان کشید.که این توانی بالاتر از توان خیلی کشورهای قدرتمند و مدعی دنیاست.

وی بیان کرد: حدود ۱۰ کشور تمام تجهیزات پدافندی خود را برای رهگیری پرتابه های ایران بکار گرفتند اما ناکام ماندند در حالی که ایران از چند روز قبل رسما اعلام کرده بود که بخش کوچکی از قدرت آتش خود را رو می کند.

حجت الاسلام زاهددوست ادامه داد: سلاح های ایران از برد ۱۸۰۰ کیلومتری اهداف دشمن را دقیقا مورد هدف قرار داد و به اهداف خود رسید و هیمنه پوشالی رژیم صهیونیستی و گنبد آهنین و حامیانش فرو ریخت.

امام جمعه خورموج گفت: پدافند چند لایه رژیم غاصب و تجهیزات اعزام شده آمریکا، فرانسه و انگلیس و چند کشور خائن منطقه عملا تسلیم تکنولوژی ایران شد. هماهنگی کامل همه نیروهای نظامی و دیپلماسی در این عملیات مهم قابل تقدیر بود.

وی با بیان اینکه هدف اصلی جمهوری اسلامی دو چیز بود افزود: تثبیت قدرت بازدارندگی و نواختن سیلی کمر شکن به رژیم صهیونیستی از اهداف بود که هر دو هدف محقق شد.

حجت الاسلام زاهددوست بیان کرد: در این عملیات جمهوری اسلامی ثابت کرد دوران بزن در رو تمام شده ما می توانیم اگر غلطی از شما سر بزند پ،از ایران مستقیم می زنیم و تل‌آویو و حیفا را با خاک یکسان می کنیم.

وی با تقدیر از تلاش‌های نیروی انتظامی در برقراری امنیت اخلاقی در جامعه گفت: اجرای طرح نور که توسط نیروهای پرتلاش امنیت اخلاقی در جامعه در حال اجراست، یک مطالبه عمومی است که نیازمند همکاری و هم افزایی همه مسئولین در این مساله است.

حجت الاسلام زاهددوست ابراز داشت: توجه به مسئله عفاف و حجاب در واقع به معنای توجه به امنیت کانون خانواده است که امروز دغدغه‌ مهم خانواده‌ها است. ما از پلیس در اجرای طرح نور و ساماندهی مسئله حجاب و عفاف تمام قد حمایت خواهیم کرد.

خطیب جمعه خورموج گفت: از مردم متدین، وفادارمان و خانواده ها هم، متواضعانه درخواست داریم که در اجرای این طرح پلیس را حمایت و همراهی کنند.حجاب و عفاف یک مسئله شخصی نیست، بی حجابی و بی حیایی دنیا و آخرت همه را ویران می کند.

وی افزود: حجاب یک خط مقدم محسوب می‌شود و دشمنان و فتنه‌گران داخلی برای براندازی داخلی از حجاب شروع کرده اند هرچند در این مسئله متوقف نمی شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha