سه‌شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹ | Jan 26, 2021
پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی

حوزه/ پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ظهر امروز طی مراسمی با تجلیل از فعالان هفته پژوهش و دست‌اندرکاران این نمایشگاه، در شهر مقدس قم به کار خود پایان داد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، مراسم اختتامیه پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ظهر امروز در مرکز همایش‌های غدیر برگزار شد.

در این مراسم حجت‌الاسلام والمسلمین موسی‌الرضا تیموری، مسئول پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به ارائه گزارشی از فعالیت‌های این نمایشگاه پرداخت و مطرح کرد: در پنجمین نمایشگاه دفتر تبلیغات اسلامی ۲۵ غرفه در قالب غرفه‌های مربوط به معاونت‌ها، پژوهشگاه، شعب و مراکز برپا شده و آخرین محصولات پژوهشی و فناوری مورد بازدید علاقه‌مندان قرار گرفته است.

همچنین، حجت‌الاسلام والمسلمین شمس‌الله مریجی معاون آموزش دفتر تبلیغات اسلامی  و رئیس دانشگاه باقرالعلوم(ع) به آسیب‌شناسی اجتماعی و جامعه شناختی حوزه پژوهش پرداخت و اظهار کرد: هزینه مقابله با آسیب اجتماعی استفاده از مواد مخدر، سه هزار برابر هزینه پژوهش در کشور است درحالی‌که این آسیب‌ها به نبود فعالیت‌ها و عملکردهای ریشه‌ای باز می‌گردد.

حجت‌الاسلام والمسلمین علی ذوعلم معاون وزیر و رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی وزارت آموزش و پرورش نیز طی سخنانی بر لزوم تحقق شعار وحدت حوزه و دانشگاه تاکید کرد و گفت: ما شاهد یک تعارض درونی ناآشکار اما تاثیرگذار در نظام درسی و آموزش و پرورش هستیم چراکه از دو منبع علمی حوزه و دانشگاه آموزه‌های متفاوتی به کتب درسی و در نهایت به دانش‌آموزان می‌رسد و زمانی که وحدت حوزه و دانشگاه رقم زده شود این مشکل رفع خواهد شد.

در پایان این مراسم با حضور بهرام سرمست استاندار قم و حجت‌الاسلام والمسلمین نجف لک‌زایی رئیس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی از دست‌اندرکاران پنجمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و همچنین فعالان و برگزارکنندگان برنامه‌های هفته پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی تجلیل شد.

313/60

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8