دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ | Aug 10, 2020
فضای مجازی

حوزه / دبیر موقت قرارگاه رسانه ای طلاب استان همدان از افتتاح رسمی این قرارگاه در روز چهارشنبه ۱۱تیرماه خبر داد.

حجت الاسلام ناصر طاهری، دبیر موقت قرارگاه رسانه‌ای طلاب استان همدان، در گفت‌گو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، با تاکید بر اهمیت توجه به فضای رسانه‌ای و مجازی، اظهار داشت: پس از تاکیدات رهبر معظم انقلاب و آیت‌الله اعرافی مدیر حوزه‌های علمیه سراسر کشور، خصوصا در جلسه اخیر خود با مدیران حوزه‌های علمیه مبنی بر ورود طلاب به عرصه رسانه‌ای و فضای مجازی، بر آن شدیم تا با راه‌اندازی قرارگاهی گام مثبتی را در این راستا برداریم.

وی افزود: این قرارگاه با حمایت‌های نماینده ولی فقیه در استان و مدیر حوزه علمیه همدان، پس از برگزاری چندین جلسه و بررسی اساسنامه و احصا نیازهای روز جامعه، تشکیل شده است و به دنبال پاسخ دهی به نیازهای دینی جامعه در فضای رسانه‌ای می‌باشد.

دبیر موقت قرارگاه رسانه ای طلاب استان همدان، با اعلام زمان افتتاح قرارگاه، مطرح کرد: این قرارگاه روز چهارشنبه ۱۱تیر افتتاح و از این روز به بعد کار خود را به صورت رسمی آغاز خواهد کرد.

وی اظهار کرد: از اهداف تشکیل این قرارگاه می‌توان به شناسایی طلاب فعال در عرصه رسانه و سپس کادر سازی و انجام کار تشکیلاتی اشاره کرد.

حجت الاسلام طاهری با بیان اینکه طلاب زیادی علاقمند به حضور در این عرصه هستند، مطرح کرد: از دیگر اهداف قرارگاه رسانه‌ای طلاب استان همدان، ارتقا سواد رسانه‌ای طلاب و روحانیون استان و اثر گذاری اجتماعی در فضای رسانه‌ای می‌باشد.

وی با تاکید بر اینکه حوزه فعالیت این قرارگاه در جغرافیای استان و با رویکردی ملی است، عنوان کرد: در مراسم افتتاحیه قرارگاه رسانه ای طلاب همدانی، نماینده ولی فقیه در استان، مدیر حوزه علمیه و دیگر مسئولان و طلاب حضور خواهند داشت.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 5 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8