دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ | Jan 18, 2021
حجت الاسلام والمسلمین شمس

حوزه/ شخصی از امام عسکری علیه السلام درخواست دعا کرد، حضرت دعایی را به آن شخص تعلیم دادند.

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری حوزه در یزد، جلسه مدیر حوزه علمیه یزد با مدیران مدارس علمیه استان، روز سه شنبه به صورت مجازی و آنلاین برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد شمس در این جلسه با تبریک میلاد امام حسن عسکری علیه السلام، به حدیثی از حضرت اشاره کرد و گفت: شخصی از امام عسکری علیه السلام درخواست دعا کرد،  حضرت این دعا را به آن شخص تعلیم دادند: ... خدایا مرا از کسـانی قرار ده که دین تو را یاری مـی دهند.  

مدیر حوزه علمیه استان یزد ادامه داد: یکی از نعمت هایی که خداوند متعال به ما عنایت کرده و باید به خاطر آن شکرگزار خدا باشیم، نعمت یاری دین خداست، که باید با اعمال و رفتار درست و صحیح همواره سعی و تلاش کنیم تا این نعمت از ما سلب نشود.

وی در ادامه گفت: امروز نه تنها به ما نعمت یاری دین خدا داده شده، بلکه وظیفه ما تربیت انسان هایی است که آنها نیز ان شاء الله دین خدا را یاری خواهند داد و لذا دو نعمت بزرگ به ما داده شده، نعمت یاری دین خدا و نعمت تربیت انسان هایی که دین خدا را یاری می دهند.

حجت الاسلام شمس، شکر این نعمت ها را لازم و واجب دانست و افزود: شکر نعمت ها این است که باید با برنامه ریزی دقیق و کار جهادی و همت مضاعف خود را وقف حوزه و اسلام کرده و وظایف را به درستی انجام دهیم.

در ادامه مدیران مدارس، گزارش هایی از عملکرد مدارس در ایام کرونا و برگزاری دروس به صورت غیرحضوری ارائه دادند.

انتهای پیام

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8