دوشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۰ | Jun 14, 2021
آیت الله اعرافی پیام تسلیت

حوزه/ حوزه علمیۀ قم انتظار دارد هم زمان وهم نوا با فریاد حوزویان قم روز دوشنبه در مدرسه فیضیه، تمامی حوزویان ایران در همه شهرها و علماء و متفکران و مصلحان و دلسوختگان اسلام و دیگر ادیان در همه کشور ها با تجمع انقلابی خروش اعتراضی علیه ستمگران و اعلام حمایت و نجات از مظلومان را سر دهند.

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری حوزه،آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه با صدور پیامی از همه حوزویان سراسر کشور برای تجمع انقلابی خروش  اعتراضی علیه ستمگران و اعلام  حمایت و نجات از مظلومان دعوت کرد.

«وَمَا لَکُمْ لاَ تُقَاتِلُونَ فِی سَبِیلِ اللّهِ وَالْمُسْتَضْعَفِینَ مِنَ الرِّجَالِ وَالنِّسَاء وَالْوِلْدَانِ الَّذِینَ یَقُولُونَ رَبَّنَا أَخْرِجْنَا مِنْ هَذِهِ الْقَرْیَةِ الظَّالِمِ أَهْلُهَا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنکَ وَلِیًّا وَاجْعَل لَّنَا مِن لَّدُنکَ نَصِیرًا» نساء ۷۵

   بار دیگر امت اسلامی شاهد به خاک وخون کشیدن صدها مسلمان مظلوم و بی گناه در سرزمین فلسطین مظلوم و افغانستان مظلوم است، پیکر های قطعه قطعه شده دختران دانش آموز افغانی سند شرم آگین دیگری از روحیۀ خونخواری و ضمیر ضد اسلامی فرقه ضاله داعش و جریان تکفیر و برگ دیگری از پرونده جنایات استکبار جهانی آمریکای اشغالگر و صهیونیزم غاصب است. الان بیش از ۷۰ سال است که چنگال خونین صهیونیزم در جان ۱۴ میلیون برادر و خواهران فلسطینی ما فرو رفته و بیش از ۷میلیون نفر را در جهان آواره کرده و ده ها هزار نفر را شهید ویا در زندان های مخوف شکنجه می کنند، ده ها سال است که صدای مظلومانه صدای این مردان و زنان و کودکان مستضعف به گوش بیش از یک و نیم میلیارد امت اسلامی می رسد و از ما کمک می طلبند و شگفتا که هیچ عزم و اراده ای بر پیام متحدانۀ ملل و دول اسلامی بر اقدام شجاعانه برای نجات آنها دیده نمی شود و ترس کاذب از قدرت ارتش اسرائیل غاصب  در دلهای  آنان وحشت ایجاد کرده است. آیا شکست مفتضحانه ارتش اسرائیل غاصب در جنگ۳۳ روزۀ از رزمنده های بی سلاح فلسطینی و عقب نشنی آنان در حمله قهرمانانه حزب الله سند قاطع شکست پذیری ارتش شکست ناپذیر اسرائیل نیست؟ آیا ورود صدها موشک رزمندگان مسلمان به تلاویو و شهر های دیگر اسرائیل غاصب نشانه اشکار از دروغ بودن شعار گنبد آهنین نیست؟
 اکنون که با این شکست های پی در پی ضعف و ناتوانی درونی نظام غاصب صهیونیزم برملا گشته و عجز اربابش آمریکای جنایتکار در سقوط پهپاد غول پیکرش به قعر دریا و موشک باران پایگاه نظامی عین الاسد بر همه عالم عیان شده است دیگر هیچ جای نگرانی و وحشت کاذب از پیکر غرق شده فرعون زمان در قیام خداپسندانه و لزوم قیام خدا پسندانه و دلاورانه امت بر حمله ای سرنوشت ساز  برای نابودی غده سرطانی صهیونیزم و نجات همیشگی ۱۴ میلیون فلسطینیان مظلوم ما وجود ندارد.

 فرصت را مغتنم شمرده، بر فتوای شرعی اعلام شده از سوی حضرت امام خمینی ره وامام خامنه ای مدظله و مراجع عظام دامت برکاتهم در قم و نجف مبنی بر وجوب حمایت همه جانبه ملت ها و دولت ها از فلسطین و محور مقاومت و حرمت هرگونه همکاری و سازش با صهیونیستها و نیز وظیفه الهی و انسانی همه ملل عالم و آزادی خواهان جهان، تاکید و آمادگی حوزه های علمیه برای ایفای نقش موثر در همه زمینه های حمایت از فلسطین و امت اسلام در این میدان اعلام می نمایم.

حوزه علمیۀ قم انتظار دارد هم زمان وهم نوا با فریاد حوزویان قم  روز دوشنبه در مدرسه فیضیه، تمامی حوزویان ایران در همه شهرها و علماء و متفکران و مصلحان و دلسوختگان اسلام و دیگر ادیان در همه کشور ها با تجمع انقلابی خروش  اعتراضی علیه ستمگران و اعلام  حمایت و نجات از مظلومان را سر دهند.

علیرضا اعرافی
مدیر حوزه های علمیه

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8