دوشنبه ۵ مهر ۱۴۰۰ |۱۹ صفر ۱۴۴۳ | Sep 27, 2021
نامزدها

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۵خود، اسامی نامزدهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران که صلاحیت آنان مورد تایید شورای نگهبان قرار گرفته است را اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه،  به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، متن کامل این اطلاعیه به این شرح است:
 بسم الله الرحمن الرحیم
اطلاعیه شماره ۱۵ ستاد انتخابات کشور
در اجرای ماده ۶۰ قانون انتخابات ریاست جمهوری به آگاهی مردم شریف ایران اسلامی می رساند، اسامی نامزدهای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران که صلاحیت آنان مورد تأیید شورای نگهبان قرار گرفته است به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر می باشد:
 

 1. آقای سعید جلیلی– فرزند محمدحسن- کد نامزد ۲۲

 2. آقای محسن رضایی میرقائد– فرزند نجف- کد نامزد ۳۳

 3. آقای سیدابراهیم رئیس ­الساداتی مشهور به رئیسی– فرزند سیدحاجی- کد نامزد ۴۴

 4. آقای علیرضا زاکانی– فرزند حسین- کد نامزد ۵۵

 5. آقای سیدامیرحسین قاضی­ زاده هاشمی– فرزند سیدحسن- کد نامزد ۶۶

 6. آقای محسن مهرعلی زاده– فرزند رحیم- کد نامزد ۷۷

 7. آقای عبدالناصر همتی– فرزند احمدعلی- کد نامزد ۸۸

 بر اساس ماده ۶۶ قانون، فعالیت انتخاباتی نامزدهای ریاست جمهوری رسماً از تاریخ اعلام اسامی آنان به وسیله وزارت کشور آغاز و تا ۲۴ ساعت قبل از شروع اخذ رای خاتمه می­ پذیرد.
ستاد انتخابات کشور

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =

نظرات

 • IR ۱۵:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۴
  0 26
  اصلاح قانونِ انتخابات که توسط مجلسِ انقلابی صورت گرفت و اقدام انقلابیِ شورای محترم نگهبان ؛ باعث شکست حزب شیطان گردید ؛ دولت جوان انقلابی ،مقدمه ی تمدن اسلامی و ظهور حضرت حجت(سلام الله علیه) است.ان شاءالله.
 • حسین IR ۲۲:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۴
  28 0
  پایان مشارکت حداکثری!
 • IR ۱۳:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۳/۰۵
  17 0
  امام خمینی: ‌تذکری پدرانه به اعضای عزیز شورای نگهبان می دهم که خودشان قبل از این گیرها،‌‎ ‌مصلحت نظام را در نظر بگیرند، چرا که یکی از مسائل بسیار مهم در دنیای پرآشوب‌‎ ‌کنونی نقش زمان و مکان در اجتهاد و نوع تصمیم گیری‌ها است. حکومتْ فلسفۀ عملیِ‌ ‌برخورد با شرک و کفر و معضلات داخلی و خارجی را تعیین می کند. و این بحثهای‌‎ ‌طلبگی مدارس، که در چهارچوب تئوریهاست، نه تنها قابل حل نیست، که ما را به‌‎ ‌بن بست‌هایی می کشاند که منجر به نقض ظاهری قانون اساسی می گردد. شما در عین اینکه‌‎ ‌باید تمام توان خودتان را بگذارید که خلاف شرعی صورت نگیرد ـ و خدا آن روز را‎ ‌نیاورد ـ باید تمام سعی خودتان را بنمایید که خدای ناکرده اسلام در پیچ و خم‌های‌‎ ‌اقتصادی، نظامی، اجتماعی و سیاسی، متهم به عدم قدرت ادارۀ جهان نگردد. ۸ / ۱۰ / ۶۷‌
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8