یکشنبه ۴ مهر ۱۴۰۰ |۱۸ صفر ۱۴۴۳ | Sep 26, 2021
رهبر انقلاب

در پی نامه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص موج سهمگین و پنجم کرونا و پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای برای کاهش چرخش ویروس و بار بیمارستانها، رهبر معظم انقلاب اسلامی از رئیس‌جمهور خواستند این موضوع در ستاد ملی کرونا بررسی شود و هر اقدامی که لازم است انجام گیرد.

به گزارش خبرگزاری حوزه، در مرقومه رهبر انقلاب اسلامی خطاب به آقای روحانی رئیس‌جمهور آمده است: «پیرو هشدار وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و پیشنهاد تعطیلی بخاطر بیماری همه‌گیر، مقتضی است این موضوع در ستاد ملّی کرونا مطرح و بررسی شود و هر اقدامی که لازم است انجام گیرد».
آقای دکتر نمکی در نامه روز گذشته خود به رهبر انقلاب پس از برشمردن علل و زمینه‌های گسترش بیماری و فشار سنگین بر کادر درمان، به صحنه آوردن کلیه امکانات کشور برای مقابله جدی با این پدیده را ضروری دانست و نوشت: «شاید دو هفته تعطیلی جدی و ایستادگی و بکارگیری نیروهای نظامی و انتظامی و برخورد با شکستن پروتکل‌ها بتواند تا حد قابل توجهی از چرخش ویروس و بار بیمارستان‌ها و فشار نفس‌گیر بر همکاران ما بکاهد».
رونوشت دستور رهبر انقلاب اسلامی برای رئیس‌جمهور منتخب نیز ارسال شده است.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =

نظرات

 • IR ۱۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۱
  0 0
  علی برکت الله
 • IR ۱۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۳
  0 0
  بابا جان وزارت بهداشت غرب محور قادر به در دستور کار قرار دادن ، داروهای طب اسلامی ، سنتی و حتی نوین تولید ابران نیست . هر چه زودتر مجموعه سلامت رو از شر اینها برهانید .
 • IR ۱۲:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۳
  0 0
  الآن با جهشهای مختلف ویروس ، دیگر ، واکسنها هم در مخاطره جدی تاثیرند . تلاش اولیه دولت آیت الله رئبسی می بایست معطوف به تولید وافر داروهای بومی باشد و بیمارستانها و داروخانه کاملا شارژ داروی خودی شوند .
 • IR ۱۲:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۳
  0 0
  به اطبای اسلامی و سنتی بها و میدان بدهید تا إن شاء الله این بیماری به خوبی مدیریت و کاهش معقولی پیدا کند . إن شاء الله تعالی .
 • IR ۱۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۳
  0 0
  خبرنگار ایرانی در سازمان ملل ، خبری در مورد کشور نیجر داد مبنی این که کشور مذکور پروتکلهای کرونایی اجراء نکرده تازه واکسنها رو هم پس فرستاده و تنها ۲۰۰ فوتی داشته در حالی که بهداشت جهانی انتظار فوت ملیونی مطرح کرده بود . دولت محترم از طریق وزارت خارجه پیگیر این موضوع باشد و علت را بررسی کند ...
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8