سه‌شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ |۱۸ محرم ۱۴۴۴ | Aug 16, 2022
ی

حوزه / تعدادی از علمای اهل سنت و شیعه لبنان و فلسطین با نماینده مقام معظم رهبری در منطقه کاشان دیدار وگفت‌وگو کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه در کاشان، روز گذشته تعدادی از علمای اهل سنت و شیعه لبنان و فلسطین در سفر به کاشان با نماینده ولی فقیه در منطقه کاشان دیدار و گفت‌وگو کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید سعید حسینی امام جمعه کاشان در این دیدار ضمن خیر مقدم به میهمانان، اظهار داشت: حضرت امام(ره) مردم ایران را از ذلت به اوج عزت رساند و در این مسیر سه هدف اصلی مبنی بر از بین بردن حکومت طاغوت و ایجاد حکومت اسلامی در ایران، بیدار کردن همه مسلمانان و بیدار کردن همه عدالت طلبان جهان بود.

وی افزود: رهبر معظم انقلاب نیز ۵ مرحله اصلی را برای ادامه مسیر ترسیم کرده‌اند که عبارتند از انقلاب اسلامی، نظام اسلامی، دولت اسلامی، امت واحده اسلامی و پنجم تمدن بزرگ نوین اسلامی.

نماینده ولی فقیه در کاشان با بیان اینکه همه باید با بصیرت عمل کنیم و بدانیم که دشمن دنبال فرقه سازی است، یادآور شد: شیعه لندنی و اسلام آمریکایی مصداق این انحراف‌ها هستند.

وی تصریح کرد: به توفیق الهی رهبر معظم انقلاب، جبهه مقاومت را به خوبی راهبری می‌کنند.

امام جمعه کاشان خطاب به علمای اهل سنت و شیعه لبنان و فلسطین، گفت: سلام بنده را به علمای بزرگ خود به ویژه سید حسن نصر الله برسانید.

در این دیدار که مدیر حوزه علمیه کاشان نیز در آن حضور داشت، نماینده ولی فقیه در کاشان در پایان به هر کدام از میهمانان یک جلد صحیفه سجادیه به عنوان یادگاری هدیه کرد.

انتهای پیام. /

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =