چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ |۱۰ رجب ۱۴۴۴ | Feb 1, 2023
مدرسه علمیه نقده

حوزه / مسئول طرح مدارس امین شهرستان نقده با اشاره به توطئه‌های دشمنان و برنامه‌ریزی آن‌ها بر روی نوجوانان و دانش آموزان، گفت: دشمنان سعی می‌کنند اعتقادات نوجوانان ما را نسبت به نظام و اسلام کم رنگ کنند و لذا این یعنی وظیفه امروز ما سنگین‌تر از دیروز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه از ارومیه، حجت الاسلام حبیب علیزاده مسئول طرح مدارس امین شهرستان نقده، امروز در جلسه هم اندیشی و توجیهی مربیان مدارس امین که در مدرسه علمیه فاطمیه(س) نقده برگزار شد، اظهار داشت: حضور مربیان امین در مدارس امری لازم و ضروری است و باید در مسئله تربیت مراقب افراط و تفریط‌ها باشیم که آسیب زا است.

وی با تأکید بر لزوم برقراری ارتباط صمیمانه توسط مبلغان طرح امین با دانش آموزان، گفت: برای تأثیرگذاری بیشتر باید با برنامه عمل کنیم و با برگزاری نشست‌های تبیینی برای دانش آموزان، به سوالات آنها جواب دهیم.

مسئول طرح مدارس امین شهرستان نقده، مهم‌ترین راه‌های تأثیرگذاری را تبلیغ چهره به چهره عنوان کرد و گفت: طلاب باید در مدارس مشکل‌یابی ومسئله‌یابی کنند و با مشورت مدیران مدارس، راهکارهایی را برای حل مسائل و مشکلات مدرسه پیدا کنند و به حل مشکلات و ناهنجارهای احتمالی بپردازند.

وی با اشاره به توطئه‌های دشمنان و برنامه‌ریزی آن‌ها بر روی نوجوانان و دانش آموزان، خاطرنشان کرد: دشمنان سعی می‌کنند اعتقادات نوجوانان ما را نسبت به نظام و اسلام کم رنگ کنند، تا شاید با کمک نسل آینده به براندازی این انقلاب اسلامی بپردازند و لذا این یعنی وظیفه امروز ما سنگین‌تر از دیروز است.

حجت الاسلام علیزاده گفت: باید برخلاف نقشه‌های شوم دشمنان، به تربیت دینی و قوی کردن اعتقادات نسل آینده با تبیین درست دین و احکام آن در مدارس بپردازیم.

انتهای خبر.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 7 =