یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ | Apr 11, 2021
حضرت آیت الله نوری همدانی

حوزه/ اگر در جامعه اشتغال باشد؛ مردم مشکلی نخواهند داشت ؛ در جامعه اسلامی اگرکسی کار ندارد؛ باید برای او کار ایجاد کرد تا راحت زندگی کند .

 به گزارش خبر گزاری «حوزه»، حضرت  آیت الله نوری همدانی ظهر امروز در دیدار  اعضاء صندوق کار آفرینی امید، با  بیان این که مسئله اقتصاد در اسلام مهم است؛ گفتند: تمام برنامه اسلام  این است که فقر در جامعه نباشد.

این مرجع تقلید افزودند: مسئولین وظیفه دارند، مشکلات جامعه را در همه ابعاد به خصوص مسئله اقتصاد از بین ببرند. امام علی(ع) فرموده، فقر باعث مشکلاتی در زندگی انسان می شود.

 ایشان افزودند: اگر در جامعه اشتغال باشد مردم مشکلی نخواهند داشت در جامعه اسلامی اگرکسی کار ندارد باید برای او کار ایجاد کرد تا راحت زندگی کند.

حضرت آیت الله  نوری همدانی با بیان این که  مردم باید احساس امنیت فکری و مالی و عدالت کنند گفتند: اخذ دیرکرد وام حرام است، اما کسی گوش نمی کند توجه نمی کند، ربا مخرب است و هلاکت هر کشوری از ربا شروع می شود.

 معظم له با بیان این که  مسئله اقتصاد خیلی مهم است، افزودند: اقتصاد در زندگی مردم بسیار تاثیر  گذار بوده و باید برای  از بین بردن فقر و گرانی فکری شود.

 

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =
google-site-verification=0iLoQV4C04yTFqMIugB47gzW8uc7-poVtQKrLZbxcw8